Кредит онлайн в Одесі

Взяти кредит онлайн готівкою в Одесі бажає велика кількість людей. Найлегше це зробити, в сервісі кредитування Money24. У нас Ви отримаєте необхідну грошову суму максимально швидко і прозоро. Умови отримання грошової позики в Money24 прості, необхідно бути повнолітнім і мати паспорт, а також ідентифікаційний код. Кредит оформляється через інтернет, а гроші надходять прямо на вашу особисту банківську карту.

За останні кілька років онлайн кредитування стрімко набирає популярність, використання високотехнологічного програмного забезпечення дозволяє максимально спростити процес оформлення позики. Всі атрибути традиційного кредитування відходять у минуле. Тепер можна оформити позику протягом декількох хвилин, надавши тільки документ, що ідентифікує особу клієнта.

Як це працює

 • Вибираємо суму позики

 • Відповідаємо на запитання

 • Розгляд заявки до 8 хвилин

 • Отримуємо гроші

Переваги онлайн кредитів Money24

 • Сервіс онлайн кредитування працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. У нас немає вихідних, ми не закриваємося на техобслуговування. Оформити кредит можна в будь-який зручний для вас момент. Єдина умова - можливість користуватися інтернет мережею.
 • Для реєстрації в системе Money24 необхідній ваш паспорт и ідентифікаційний код. Оформити кредит можна в будь-якому городе України. Если ви берете кредит в перший раз, оформлення позики не более 1 години. У всех повторних випадки, отріматі позику можна в течение декількох хвилин.
 • Ми пропонуємо одну з найнижчих ставок по онлайн кредитами. Відсоток по кредиту становить всього 39,7%, в той час як інші подібні сервіси оформляють кредит під 60-70%.
 • Ми бездоганно дотримуємося умови конфіденційності наших клієнтів. Вся особиста інформація зберігається в режимі шифрування даних за сертифікатом LLC і не доступна третім особам.

Зручна система внесення платежів

Закрити кредит можна так само просто, як і оформити його. Для цього можна використовувати один з чотирьох способів. Повернути кредит можна, як через касу банку, так і за допомогою онлайн сервісів електронних платіжних систем. Також можна провести платіж зі свого комп'ютера або телефону, якщо ви зареєстровані в сервісі Privat24.

 • Онлайн сервіс Privat24

 • Онлайн сервіс Platon

 • Онлайн сервіс EasyPay

 • У касі будь-якого банку

Оформити кредит

Бонусна система Money24

Наші постійні клієнти мають можливість брати позику під менший відсоток, використовуючи персональні промокодом. Отримати їх можна за регулярне використання нашого сервісу, за активну участь у соціальному житті в наших спільнотах або беручи участь в акціях, що проводяться нами. Ознайомитися з її умовами можна на цій сторінці. Також ми нараховуємо нашим клієнтам бонусні бали, які згодом можна використовувати при погашенні своїх кредитів.

Інформацію про діючі акції можна знайти в соціальних мережах, на офіційних сторінках спільнот Money24 в Google+, Facebook.

 • Бонуси за кожен передчасно погашений кредит

 • Запросіть друга стати нашим клієнтом

 • Залищте відгук про нашу компанію

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькою процентною ставкою, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн