Diy to the National Bank on the vipadok crisis

Дії Нацбанку на випадок кризи

11.09.2020

Новини

          За словами голови Ради Національного банку України, Міжнародні резерви України будуть рости, створюючи "подушку безпеки" на випадок кризових явищ, а зростання ВВП буде поступово відновлюватися. Це означає, що пом'якшення грошово-кредитних умов сприятиме активізації економічного зростання і повернення інфляції до карантинних показників. Всупереч її низькому рівню, Нацбанк буде приділяти належну увагу підтримці зростання цін на товари та послуги.

          Також дефіцит поточного рахунку буде рости, але залишиться в прийнятних межах — близько 4% ВВП. Воно відбуватиметься внаслідок поступового збільшення попиту і зниження надходжень від транзиту газу.

          Головний ризик — припинення співпраці з МВФ через:

  • Згідно з консенсус-прогнозу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, падіння ВВП України за підсумком 2020 року становитиме 6% замість очікуваних 4,2% у квітні .
  •  І вони ж опублікували доопрацьований прогноз економічного і соціального розвитку на 2021-2023 роки, в якому зростання ВВП в наступному році очікується на рівні 4,6%.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n