access of Ukrainians to quick financing

Доступ українців до швидкого фінансування

10.09.2020

Фінанси

         

          Стрімкому розвитку для малого та середнього бізнесу заважають два критичних фактори:

  1. Інноваційно та технологічно слабкий внутрішній розвиток;
  2. Обмежений доступ до швидкого кредитування і відсутність інструментів для отримання швидкого кредиту.

           Нажаль Українці часто не готові до глобальних змін та внутрішніх інвестицій в технології та розвиток, тому вкладають в науково-дослідну діяльність в чотири рази менше, ніж європейські. Через це підприємці не використовують інноваційні підходи там, де це б йшло на користь бізнесу. Число компаній, що проводять навчальні тренінги майже в 10 разів менша, ніж в Європі. А як відомо, поганий доступ до інформації стримує розвиток, як самих працівників, так і масштабування їхніх компаній.

            З проводу другого  - багато потенційних майбутніх підприємців не знає, як залучити швидко гроші на реалізацію власної ідеї, або не мають доступу до вигідних інструментів фінансування.

            Адже Доступ до фінансування — чи не найголовніший фактор розвитку малого та середнього бізнесу будь-якої держави. Це завдання є пріоритетним і для України. Частка МСБ становить понад 90% зареєстрованих підприємств, які працевлаштовують дві третини активного населення, і вона  щороку зростає. Хоч такі високі позиції, на сьогодні тільки 6% українських компаній мають доступ швидкого кредиту та адекватного овердрафту необхідного для підтримки бізнесу, що є наднизьким показником. Недоступність кредитів і високе податкове навантаження одна з серйозних причин для уповільненого зростання держави та її громадян.

            Про труднощі для малого та середнього бізнесу говорять часто, проте це не полегшує життя українцям. Компанія Money 24 готова підтримати українців та надати гроші до зарплати.

            Наш сервіс працює в автоматичному режим 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати швидко гроші онлайн можна в будь-який момент. Більш того, наші послуги доступні абсолютно у всіх містах України. Вам потрібно лише зайти на сайт https://www.money24.ua і пройти просту реєстрації.

           Тому, не втрачай час свого життя на очікування грошей до зарплати. Отримайте швидкий кредит онлайн тут, вже і зараз.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n