Online loan - main market trends

Онлайн-кредит - основні тенденції ринку

      Онлайн-кредити з кожним роком стають все більш популярними. Завдяки гнучкості й використання інформаційних технологій фінансові організації склали потужну конкуренцію банкам.

      Сфера-кредитування — одна з найбільш онлайн перспективних в Україні, особливо за останні 3-4 роки. Попри зниження доходів через коронавірус, МФО показали збільшення клієнтів і фінансових показників за III квартал 2020 року. Компанії спростили умови отримання онлайн-кредиту, скоротили час заявки, підвищили доступну суму першого кредиту. Більшість почали використовувати акційні відсоткові ставки, наприклад 0,01% для нових клієнтів.

       Ринок онлайн-кредитів розвивається більш ніж активно. Умовно можна виділити три тенденції розвитку:

       Використання нових ІТ рішень. Компанії намагатимуться залучити клієнтів за допомогою нових умов, функцій, простоти й комфорту кредиту. Українські компанії будуть переймати досвід закордонних організацій, впроваджувати штучний інтелект, «big data» і нові методи безпеки даних. Перевірка інформації клієнтів за допомогою штучного інтелекту дозволить проаналізувати великі обсяги даних з різних джерел. Це дасть змогу швидше і надійніше визначити проблемних позичальників.

       Пошук нових маркетингових стратегій. Компанії будуть шукати нові методи залучення та утримання великої кількості клієнтів. Тільки лояльні клієнти — запорука конкурентоспроможності компанії.

       Альтернативні методи онлайн-кредитування для невеликих цільових груп. Активно будуть впроваджені додаткові сервіси та нові види кредитів, наприклад PoS-кредитування.

       У зв'язку з епідемією компанії онлайн-кредитування повинні підлаштовуватися під умови ринку, доходи населення. Очікується поява нових компаній на ринку, але не всі зможуть утримати свою позицію. На конкурентоспроможність компаній в першу чергу будуть впливати якість обслуговування і швидкість прийняття рішень.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n