Кредит 365

Кредит 365 - послуга, яку ми щодня надаємо нашим клієнтам.

Сервіс онлайн кредитування Money24 - фінансова компанія, що працює на ринку України вже не один рік, завдяки ідеальній репутації нам довіряють тисячі українців. Ми надаємо фінансову допомогу нашим клієнтам, у нас можна взяти гроші в борг терміново, протягом декількох хвилин, подавши заявку і оформивши кредитний договір в онлайн режимі.

Ми виплачуємо гроші на вашу кредитну карту через кілька хвилин після підписання договору.

Переваги кредиту 365 від Money24

Як взяти кредит 365

Оформити заявку онлайн

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році, і через невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн у всіх, без винятку, містах України. Кількість виданих і успішно повернутих кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці і можливості пролонгації, нашому сервісу віддають перевагу все більше і більше українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі онлайн кредитування Money24 стають нашими постійними клієнтами, і довіряють нам рішення своїх фінансових питань.

Бонусна програма

Для клієнтів, що користуються нашими послугами регулярно, є можливість отримати ряд переваг.

Щоб отримати гроші в борг онлайн, необхідно проходити реєстрацію, надавати документи і спілкуватися з консультантом. Наші постійні клієнти позбавлені цих процедур. Процес оформлення кредиту зводиться до простої подачі заявки із зазначенням необхідної суми і терміну кредиту.

Рішення щодо повторного кредиту приймається протягом декількох хвилин. Після цього, гроші відразу надходять на кредитну карту клієнта. Наша система заохочень дозволяє отримувати різні бонуси і знижки, які в подальшому можуть бути використані при погашенні кредиту або його оформленні.

Щоб скористатися перевагами бонусної програми потрібно виконати деякі умови:

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн