Кредит без відсотків на карту за 8 хвилин

Швидкий кредит без відсотків і перевірок. До 20 000 гривень з виплатою на будь-яку карту України.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Швидкий займ на карту без відмови від Money24 - просте рішення будь-яких фінансових проблем. Пропонуємо вигідні умови кредитування, в тому числі кредит без відсотків, нульову ставку, оформлення без довідок і поручителів, в віддаленому режимі - через інтернет.

Як взяти безвідсотковий кредит онлайн в Money24

Оформлення безвідсоткового кредиту в Money24 відбувається в автоматичному режимі. Ми повністю виключили з процесу реєстрації всі бюрократичні питання. Потрібно оформити онлайн заявку, зареєструватися і підписати договір. Одразу ж після цього, ми відправимо гроші на зазначену вами карту.

взяти кредит онлайн

Чому безвідсотковий кредит в Money24 краще за інших

Повністю онлайн кредитування виключає непорозуміння і бюрократію. Ніякого спілкування з працівником кредитної компанії, нічого не потрібно пояснювати і доводити. Це не схоже на банківське кредитування. Отримати кредит так само просто, як здійснити покупку в магазині.

Що потрібно для отримання кредиту онлайн без відсотків

Поширені запитання
arrow Як оформити кредит без відсотків? Як оформити кредит без відсотків?
arrow Де взяти безвідсотковий кредит? Де взяти безвідсотковий кредит?
Деякі мікрофінансові організації для своїх нових клієнтів пропонують безпрецедентну можливість - взяти гроші в борг без сплати відсотків. До таких сервісів відноситься і Money24, де можна не тільки отримати потрібну суму, але і розраховувати на допомогу тоді, відмовляють всі інші банки - наприклад, у випадку з поганою кредитною історією. Це не просто безвідсотковий кредит! Money24 - це надійний партнер, який завжди виручить вас в скрутну хвилину! Рішення по позиці приймається всього протягом 8 хвилин!
arrow Чи Надійно брати кредит без відсотків онлайн? Чи Надійно брати кредит без відсотків онлайн?
Так, це дійсно безпечно, зручно і швидко. Сервіс Money24 практично завжди приймає позитивні рішення за заявками - навіть у випадку з поганою кредитною історією і минулим простроченням по платежах, якого б розміру вони не були. Завдяки сучасній системі шифрування ваші дані будуть надійно захищені від злому. Безвідсотковий кредит стане найкращим рішення, якщо терміново потрібні гроші, а сам сервіс Money24 - вашим надійним партнером. Кошти надійдуть на вашу карту протягом лічених хвилин!
arrow Що потрібно для оформлення безвідсоткового кредиту? Що потрібно для оформлення безвідсоткового кредиту?
Для отримання необхідної суми на сервісі Money24 потрібно мати банківську карту і бути громадянином України, якому виповнилося 18 років, а для заповнення анкети потрібен тільки паспорт і код. Внесіть в форму заявки своє ПІБ, номер паспорта, ідентифікаційного коду та номер банківської карти - і кредит без відсотків у вас в кишені! Проста заявка, десять хвилин перевірки - і можна використовувати отриману суму в своїх потребах!

Як повернути онлайн кредит Money24

Ми пропонуємо різні способи погашення кредиту. Найзручніший і простий спосіб - оплата за допомогою мережі терміналів або додатки Приват24. Також можна використовувати сервіс інтернет банкінгу EasyPay або Platon. Щоб оплатити безвідсотковий кредит готівкою, використовуйте касу будь-якого банку.

Як отримати безвідсотковий кредит на карту з додатковою перевагою

Скористайтеся можливостями нашої програми лояльності та отримайте шанс оформити кредит на ще більш вигідних умовах.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування - у тому числі безвідсотковий кредит. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більш ніж 180 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн