Кредит без процентов на карту за 8 минут

Быстрый кредит без процентов и проверок. До 20 000 гривен с выплатой на любую карту Украины.

Первый кредит

Следующий кредит

Получите онлайн кредит на карту Деньги за 8 минут по всей Украине

Постоянные клиенты могут брать кредит до 20 000 грн. со скидкой до 50%

0 грн.

+

Сколько получить

7 дней

+

Укажите срок кредита

Берем: 100 грн.

Возвращаем: 144 грн.

День погашения: 08.11.2017

На первый кредит до -50%

Швидкий займ на карту без відмови від Money24 - просте рішення будь-яких фінансових проблем. Пропонуємо вигідні умови кредитування, в тому числі кредит без відсотків, нульову ставку, оформлення без довідок і поручителів, в віддаленому режимі - через інтернет.

Як взяти безвідсотковий кредит онлайн в Money24

Оформлення безвідсоткового кредиту в Money24 відбувається в автоматичному режимі. Ми повністю виключили з процесу реєстрації всі бюрократичні питання. Потрібно оформити онлайн заявку, зареєструватися і підписати договір. Одразу ж після цього, ми відправимо гроші на зазначену вами карту.

взяти кредит онлайн

Чому безвідсотковий кредит в Money24 краще за інших

Повністю онлайн кредитування виключає непорозуміння і бюрократію. Ніякого спілкування з працівником кредитної компанії, нічого не потрібно пояснювати і доводити. Це не схоже на банківське кредитування. Отримати кредит так само просто, як здійснити покупку в магазині.

Що потрібно для отримання кредиту онлайн без відсотків

Часто задаваемые вопросы
arrow Как оформить кредит без процентов? Как оформить кредит без процентов?
arrow Где взять беспроцентный кредит? Где взять беспроцентный кредит?
Некоторые микрофинансовые организации для своих новых клиентов предлагают беспрецедентную возможность – взять деньги в долг без уплаты процентов. К таким сервисам относится и Money24, где можно не только получить нужную сумму, но и рассчитывать на помощь тогда, отказывают все другие банки – например, в случае с плохой кредитной историей. Это не просто беспроцентный кредит! Money24 – это надёжный партнёр, который всегда выручит вас в трудную минуту! Решение по займу принимается всего в течении 8 минут!
arrow Надёжно ли брать кредит без процентов онлайн? Надёжно ли брать кредит без процентов онлайн?
Да, это действительно безопасно, удобно и быстро. Сервис Money24 практически всегда принимает положительные решения по заявкам – даже в случае с плохой кредитной историей и прошлым просрочкам по платежам, какого бы размера они ни были. Благодаря современной системе шифрования ваши данные будут надёжно защищены от взлома. Беспроцентный кредит станет лучшим решение, если срочно нужны деньги, а сам сервис Money24 – вашим надёжным партнёром. Средства поступят на вашу карту в течении считаных минут!
arrow Что нужно для оформления беспроцентного кредита? Что нужно для оформления беспроцентного кредита?
Для получения необходимой суммы на сервисе Money24 нужно иметь банковскую карту и быть гражданином Украины, которому выполнилось 18 лет, а для заполнения анкеты нужен только паспорт и код. Внесите в форму заявки своё ФИО, номер паспорта, идентификационного кода и номер банковской карты – и кредит без процентов у вас в кармане! Простая заявка, десять минут проверки – и можно использовать полученную сумму в своих нуждах!

Як повернути онлайн кредит Money24

Ми пропонуємо різні способи погашення кредиту. Найзручніший і простий спосіб - оплата за допомогою мережі терміналів або додатки Приват24. Також можна використовувати сервіс інтернет банкінгу EasyPay або Platon. Щоб оплатити безвідсотковий кредит готівкою, використовуйте касу будь-якого банку.

Як отримати безвідсотковий кредит на карту з додатковою перевагою

Скористайтеся можливостями нашої програми лояльності та отримайте шанс оформити кредит на ще більш вигідних умовах.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування - у тому числі безвідсотковий кредит. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більш ніж 180 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подан запрос на

2000 грн

Володимир (26 років)
получен кредит на

2000 грн