Онлайн кредит в Обухові на карту за 8 хвилин

Онлайн послуги мікрокредитування в Обухові з виплатою на карту

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Мікропозика на карту від Money24

Компанія Money24 - один з лідерів в області онлайн мікрокредитування в Україні. Основний напрямок діяльності - надання послуг короткострокових позик. Money24 пропонує особливий вид кредитування, більш простий, швидкий і вигідний. Ми кредитуємо через онлайн сервіс з виплатою грошових коштів на карту клієнта.

Причини популярності мікропозик Money24 в Обухові

Як взяти мікрокредит в Обухові

Інноваційний спосіб кредитування через інтернет дозволяє звести витрати до мінімуму, що відбивається на умовах і процедурі оформлення. Ми прибрали все зайве, що уповільнює процес оформлення і залишили тільки саму суть. Необхідно пройти три етапи: подати заявку, зареєструватися і підтвердити договір. Як тільки ми отримаємо вашу згоду, відразу відправимо вам на карту необхідну суму.

Що необхідно для оформлення мікропозики Money24

Ви можете отримати кредит ще вигідніше

Будь-який клієнт компанії може отримати кредит на ще більш вигідних умовах, для цього необхідно скористатися можливостями нашої партнерської і бонусної програми. Слідкуйте за новинами компанії і заходите на наші сторінки в соцмережах щоб знайти промокод. З його допомогою ви зможете отримати знижку на кредит до 60%. Наша бонусна програма дасть можливість отримати бонусні бали, які згодом можна буде використовувати при погашенні свого кредита.

Як погасити кредит Money24 в Обухові

Оплатити кредит можна кількома способами, ви маєте право самостійно визначати який з них використовувати.

Найбільш часто наші клієнти вибирають такі варіанти:

  • Онлайн банкінг

    Приват24
  • Термінали самообслуговування

    Platon
  • Каса будь-якого банку України

Необхідно пам'ятати, що в деяких випадках оплата може затягнутися на термін до 3 робочих днів, згідно з регламентом більшості фінансових установ України. Тому дотримуйтеся рекомендацій по оплаті і не затримуйте свій платіж до останнього моменту.

Якщо сталося так, що ви не встигаєте вчасно закрити кредит, зв'яжіться з нашими кредитними консультантами і проінформуйте про ситуацію, що склалася. Ми завжди готові піти на зустріч і вирішити будь-які фінансові проблеми. У таких ситуаціях ми можемо запропонувати процедуру пролонгації терміну кредитування, а в окремих випадках готові зупинити нарахування пені.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн