Гроші до зарплати на карту онлайн

Грошові позики до зарплати на суму до 20000 гривень без довідок і перевірок. Оформлення за 8 хвилин з виплатою онлайн на карту.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Гроші до зарплати готівкою від Money24

Компанія Money24 надає послуги мікрокредитування по всій території України. Кредитуємо віддалено через інтернет в онлайн режимі з низькою процентною ставкою. Розглядаємо заявки з будь-якими проблемами. Готові надати вам гроші до зарплати в будь-який час доби, в будь-якому місті України.

Чим буде вигідна мікропозика до зарплати в Money24

Що знадобиться при оформленні кредиту

Щоб скористатися послугами сервісу кредитування онлайн Money24 необхідно мати наступне:

Як отримати гроші до зарплати на картку онлайн в Money24

Щоб отримати гроші до зарплати в Money24 знадобиться 8 - 10 хвилин вашого часу. Якщо це ваш перший кредит, потрібно буде пройти реєстрацію та ідентифікацію. При повторному зверненні, ці процедури проходити не знадобиться.

При першому зверненні в Money24

взяти кредит онлайн

Як отримати гроші на карту від Money24 зі знижкою

Для постійних клієнтів Money24 ми розробили систему бонусів та заохочень, за допомогою яких можна отримати гроші до зарплати на більш вигідних умовах. Ознайомитися з умовами нашої бонусної програми можна на цій сторінці

Про компанію Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули більше 45 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Терміново потрібні гроші, а заощадження вже закінчилися, і наступна зарплата ще не скоро? Не варто панікувати! Можна взяти гроші до зарплати на карту онлайн в Money24! Наша мікрофінансова організація видає до 20 000 грн у борг без єдиної перевірки, набридла бюрократія та довгі очікування відповіді на запит. Все, що потрібно — це паспорт, ідентифікаційний код, електронна пошта і номер телефону! Ми побудували свою систему кредитування так, що отримати суму, можна у будь-який час, у будь-якому місці та всього за 8-10 хвилин. Взяти кредит в банку досить складно, адже потрібно надати довідку про доходи, вистояти довгі черги, оформити тонну паперів, розповісти, навіщо потрібні гроші, а після цього в кращому випадку тиждень чекати рішення банку. Не дуже-то швидкий спосіб розв'язати грошову проблему, не те, що у Money24! Ми максимально спростили процес оформлення позики. Тепер потрібен тільки доступ до інтернету, реєстрація на сайті, десять хвилин на заповнення анкети та обробку заявки — і все, гроші до зарплати на карту вже зараховані! Крім швидкості та простоти процедури отримання кредиту, ми пропонуємо своїм клієнтам низькі кредитні ставки, можливість самостійно регулювати суму позики та термін її повернення. А для постійних клієнтів, які сумлінно виконують умови договору, підготували систему приємних знижок і бонусів. При першому зверненні позичальник може отримати до 50% знижки на кредитну ставку. За підключення друзів до сервісу, написання відгуків про компанію та підписку на сторінки Money24 в соціальних мережах автоматично зараховуються бонуси — їх можна використовувати, щоб повернути взяті гроші до зарплати онлайн. У більшості випадків банки подають запит на інформацію про мету використання кредиту. Це не завжди зручно, адже бувають делікатні обставини, які не хочеться розголошувати нікому. Money24 не вимагає такої інформації від своїх клієнтів. Ви можете використовувати позикові гроші на будь-які цілі — таємні або явні. Взяти позику у нас можна навіть в тому випадку, якщо є незакритий кредит в іншій кредитній організації або банку! Ми враховуємо кредитну історію позичальника, але завжди залишаємося на його стороні та даємо гроші до зарплати онлайн, входячи у стан і пропонуючи вигідні умови. Визначити суму виплати та термін її погашення можна в особистому кабінеті за допомогою спеціального кредитного калькулятора. Таким чином можна побачити умови кредиту і прорахувати всі вигоди ще до підписання договору. У Money24 можна отримати гроші до зарплати на карту без прихованих комісій, штрафів та платежів — під найнижчу процентну ставку! Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому допускаємо можливість пролонгації кредиту, якщо з'являються обставини, які не дозволяють виплатити позику в призначений термін. Багаторічний досвід роботи та лояльні умови зробили Money24 лідером кредитного ринку в Україні! Ми видали понад 45 000 кредитів на найрізноманітніші цілі — це лише підтверджує, що брати гроші до зарплати в Money24 дійсно вигідно!

Відгуки користувачів

  • Натали

    Зручний спосіб, все оформили за 20 хвилин, а гроші прийшли прямо мені на карту. Все супер

    04.05.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн