Онлайн кредит та мікропозика в Чернівцях

Кредит онлайн на карту в Чернівцях за 8 хвилин - унікальна пропозиція від сервісу онлайн кредитування Money24. Отримати гроші в борг тепер не проблема, завдяки сучасним технологіям, ми допоможемо вам вирішити ваші фінансові проблеми протягом лічених хвилин, незалежно від вашого місця розташування. Щоб взяти гроші в кредит в Чернівцях потрібно лише зайти в онлайн сервіс Money24, і подати заявку. Просто вкажіть необхідну вам суму, і термін, на який вона вам потрібна. Потім, якщо це ваш перший кредит - дайте відповідь на кілька простих запитань, і вже через кілька хвилин на вашу кредитну карту ви отримаєте ваші гроші.

Що вам знадобиться для оформлення онлайн кредиту

Для того, щоб успішно подати заявку і отримати кредит необхідно мати основні документи і кілька засобів комунікації.

Необхідний мінімум для оформлення кредиту:

Що відрізняє нас від тисяч інших подібних сервісів

Переваги кредитів Money24

Клієнти, які користуються нашими послугами регулярно, мають можливість отримати ряд переваг перед іншими клієнтами. Щоб отримати онлайн кредит в Чернівцях необхідно проходити реєстрацію, надавати документи і спілкуватися з консультантом. Наші постійні клієнти позбавлені цих процедур. Процес оформлення кредиту зводиться до простої подачі заявки із зазначенням необхідної суми і терміну кредитування. Рішення щодо повторного кредиту приймається протягом декількох хвилин. Після цього, гроші відразу надходять на кредитну карту клієнта.

Наша система заохочень дозволяє отримувати різні бонуси і знижки, які в подальшому можуть бути використані при погашенні кредиту або його оформленні.

Щоб скористатися перевагами бонусної програми потрібно виконати деякі умови:

4 способи швидко повернути кредит в Чернівцях

Компанія Money24 пропонує своїм клієнтам 4 способи швидкого повернення кредиту в м. Чернівці. Щоб внести платіж немає потреби шукати офіс компанії або його представництво. Ми подбали про це, погасити кредит можна через інтернет, для цього можна використовувати один з трьох онлайн сервісів: EasyPay, Platon, Privat24. Як користуватися цими сервісами, можна знайти на цій сторінці. Якщо у вас немає можливості повернути кредит в онлайн режимі - ви завжди можете внести платіж через касу будь-якого банку України. Отримати реквізити для оплати через банк можна в особистому кабінеті користувача, в розділі «Оплата»

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії м. Чернівці ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість виданих і успішно повернутих кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн