Кредит онлайн в Кременчуці

Взяти кредит онлайн в Кременчуці так само просто, як і зробити покупку в інтернеті. Сервіс онлайн кредитування Money24 пропонує послугу експрес кредитування для всіх жителів Кременчука.

Експерт в області кредитування, компанія Money24 представлена ​​у всіх містах України. Наш власний, індивідуальний підхід до справи дозволяє нам успішно працювати на фінансовому ринку України і постійно розвиватися. Щоб отримати кредит в Money24 в м. Кременчук, не потрібно шукати представництво компанії, ми працюємо в онлайн режимі 24/7. Подати заявку на отримання кредиту можна в будь-який зручний вам час.

Переваги кредитування онлайн від Money24

Отримати кредит

Для отримання кредиту онлайн необхідно

Отримати мікрокредит від Money24 може будь-який повнолітній українець. Необхідно подати лише два документи для оформлення заявки. Статус кредитної історії клієнта не грає великої ролі. У Money24 можна отримати гроші в борг навіть з поганою кредитною історією.

4 способи швидко закрити кредит онлайн в Кременчуці

Компанія Money24 постійно працює над підвищенням ефективності надання своїх послуг. Для наших клієнтів ми передбачили 4 способи погашення кредиту або його закриття. Здійснити платіж можна через касу будь-якого банку або через електронні онлайн сервіси платежів. Вибрати онлайн сервіс можна на сторінці "Повернути кредит"

Програма лояльності для постійних клієнтів

Постійні клієнти компанії користуються додатковими перевагами. Час, необхідний на отримання кредиту для зареєстрованого клієнта становить 2 - 8 хвилин. Постійні клієнти позбавлені необхідності проходити процес реєстрації.

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії м. Кременчук ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно повернутих кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн