Кредит на карту в Вишгороді

Кредит на карту до 20 000 гривень, доступний для всіх жителів Вишгорода

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит на карту від Money24

Сервіс онлайн кредитування Money24 є однією з найбільших фінансових компаній України в ніші мікрокредитування. Вже більше двох років ми займаємося кредитуванням українців. Ми пропонуємо особливий вид грошових позик - онлайн кредит на банківську картку. Наша послуга має переваги перед традиційними позиками, що підтверджується високими темпами зростання популярності інтернет позик.

Причини популярності інтернет позик

Фінансовий ринок України переповнений компаніями та організаціями, що пропонують гроші в борг. представників настільки багато, що можна взяти в борг навіть якщо кредитна історія геть зіпсована. Money24 пропонує послуги віддаленого кредитування онлайн, з швидким оформленням і мінімальним порогом вимог. Отримати кредит на карту можна цілодобово, перебуваючи в будь-якому місті України.

Як отримати кредит на карту в Вишгороді

Ми пропонуємо просту і швидку процедуру оформлення кредиту. Процес розділений на три етапи, кожен з яких можна пройти в зручний для вас час. Для ініціалізації процесу оформлення кредитного договору необхідно відвідати онлайн сервіс Money24.ua і оформити заявку на отримання грошової позики. Потім потрібно заповнити реєстраційну анкету клієнта і верифікувати ваші дані. На заключному етапі необхідно підтвердити ваш договір і як тільки ми його отримаємо, відразу відправимо необхідну суму на вашу банківську карту.

Які документи знадобляться при укладенні договору

Як отримати кредит на кращих умовах

Ви можете отримати кредит у м. Вишгород на ще більш вигідних умовах, ніж тих, що зазначені в стандартних умовах. всі клієнти компанії можуть скористатися можливостями партнерської і бонусної системи щоб отримати кредит з індивідуальними умовами, наприклад, зниженою процентною ставкою. Ми регулярно проводимо акції, участь в яких дає можливість отримати промокод на знижку. Також можна скористатися умовами бонусної програми, щоб закрити свій кредит дешевше.

Способи погашення позики в Вишгороді

Повернути гроші Money24 в Вишгороді можна кількома способами, через онлайн сервіси і за допомогою офлайнових засобів. Щоб погасити кредит через інтернет можна скористатися будь-яким інтернет банкінгом або сервісом для прийому платежів. В інших випадках оплатити можна в касі будь-якого банку або найближчому терміналі самообслуговування. Необхідно пам'ятати, що при оплаті через касу банку, платіж може затягнутися на термін до 3 робочих днів, тому дотримуйтеся рекомендацій по оплаті і не зволікайте свій платіж до останнього моменту.

Популярні способи оплати

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли не можете вчасно оплатити кредит, не погіршуйте своє становище бездіяльністю. Зв'яжіться з кредитним консультантом в Money24 у м. Вишгород і розкажіть про свою проблему. Ми завжди готові піти на зустріч і вирішити будь-які фінансові проблеми. У таких ситуаціях ми можемо запропонувати процедуру пролонгації терміну кредитування, а в окремих випадках готові зупинити нарахування пені.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн