Кредит онлайн в Херсоні

Потрібні гроші? Немає нічого простішого. Оформляємо кредит в Херсоні за 8 хвилин без довідок і поручителів. Просто вкажіть суму і термін, і через кілька хвилин ми відправимо вам гроші.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Як взяти кредит онлайн Money24 в Херсоні

На сьогоднішній день онлайн кредитування - це найпростіший і найменш витратний спосіб отримання грошової позики. На відміну від банків і кредитних компаній, сервіс онлайн кредитування Money24 дає в борг у Херсоні відразу ж після формальної реєстрації і подачі онлайн заявки. Щодня сотні українців користуються послугами кредитування онлайн від Money24.

Щоб отримати кредит, просто виконайте наступне:

Переваги кредитування онлайн в Херсоні

Щоб взяти кредит готівкою вам знадобиться

Повернути кредит можна кількома способами

Можливості інтернет кредитування дозволяють здійснювати оформлення позики і відправку грошових коштів від кредитора до позичальника. Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість таким же чином повертати кредит, або вносити черговий платіж. Для цього ми передбачили кілька способів оплати. Використовуйте той, який для вас зручніше.

Можливість отримати кредит дешевше

Завдяки можливостям кредитування онлайн, компанія Money24 може зробити ваш кредит дійсно вигідним і дешевим. Якщо ви вперше звернулися до нас, то ми зробимо вам знижку 50% на перший кредит. Для постійних клієнтів діють персональні промокоди, які дозволяють отримати кредит на більш вигідних умовах. Всі наші клієнти, які взяли у нас кредит, автоматично стають учасниками бонусної програми та діючих акцій.

Бонусна програма Money24

Історія компанії Money24

Сервіс кредитування онлайн Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх, без винятку, містах України. Кількість виданих, і успішно повернутих кредитів, перевищує цифру в 50 тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн