Кредит онлайн готівкою в Черкасах

Сервіс онлайн кредитування Money24 дозволяє оформити кредит готівкою в Черкасах протягом години. Ми вирішуємо всі фінансові питання наших клієнтів. Для оформлення кредиту не потрібні довідки і поручителі, вам немає потреби приходити в офіс і стояти в черзі, доводячи свою платоспроможність.

Як оформити кредит онлайн в Черкасах

Подати заявку

Що знадобиться для оформлення кредиту онлайн

Money24 - онлайн сервіс кредитування в Черкасах, ми працюємо в автоматичному режимі. Прийом заявок і їх обробка відбувається в автоматичному режимі без участі людини. Завдяки високоякісному програмному забезпеченню система обробляє заявку клієнта в лічені хвилини і приймає рішення про видачу кредиту.

Наші переваги

Бонусна програма Money24

Наші фінансові аналітики розробили систему бонусів та заохочень для постійних клієнтів. Взявши гроші онлайн в Черкасах і вчасно їх повернувши, клієнту нараховуються бонусні бали, які він надалі зможе витратити на погашення кредиту. Доступну кількість бонусів можна подивитися в особистому кабінеті клієнта.

Також у нас діє реферальная система - за кожного запрошеного вами клієнта, який оформить у нас кредит, ви отримаєте 500 бонусів.

Також отримати бонусні бали можна, проявляючи себе на наших сторінках у соціальних мережах, підписавшись на групу або залишивши відгук про компанію, можна заробити бонусні бали.

Крім цього, в соціальній мережі можна знайти промокод, який дозволить отримати знижку при отриманні грошей на карту в Черкасах. Більш детальну інформацію про нашу бонусну програму можна отримати на сторінці "Бонусна програма"

Як повернути онлайн кредит в Черкасах

Щоб внести платіж або погасити кредит можна використовувати будь-який з представлених вище сервісів.

Перші три з них дозволяють працювати через інтернет, не виходячи з дому. Якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати перші три способи, можна звернутися в будь-який банк в м. Черкаси і внести платіж через касу, для цього вам знадобляться реквізити компанії Money24. Знайти їх можна в особистому кабінеті користувача.

Трохи з історії компанії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії м. Черкаси ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн, у всіх без винятку, містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Іванна

    Очень удобно, и в полне выходные условия. Мне понравилось!

    30.11.2018

  • Марія

    Спасибо за промокод, удалось сэкономить благодаря акции

    07.11.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн