Кредит без перевірок

Отримуйте гроші в будь-який зручний для вас час. Просто вкажіть суму, а також на який термін вона потрібна, і через 8 хвилин ми відправимо вам гроші.

Перший кредит
Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Як отримати кредит без перевірок

Сервіс онлайн кредитування Money24 дозволяє отримати кредит без дратівливих перевірок і стомлюючого очікування. процес оформлення позики займає всього 8 хвилин, просто вкажіть свої дані і дайте відповідь на кілька простих запитань.

Чому наша пропозиція найкраща в Україні

Ми пропонуємо найвигідніші умови кредитування. Ніяких перевірок, ніяких застав або умов. Ви говорите, яка вам потрібна сума, ми даємо її вам. Можливості онлайн сервісу дозволяють спростити процедуру реєстрації клієнта і перевірку його даних. Для реєстрації необхідно тільки два документа: ваш паспорт і ідентифікаційний код. Ми впевнені, що кредит без перевірок - це дійсно зручно!

Документи для оформлення кредиту

Як повернути онлайн кредит в Money24

Повернути отриманий у нас кредит можна декількома способами. Ми пропонуємо кредит без перевірки й як традиційні способи, наприклад, через касу банку, так і сучасні. Повернути гроші можна через будь-який термінал самообслуговування або електронний сервіс оплати послуг. Інструкції по оплаті кредиту є в особистому кабінеті клієнта.

Бонусна програма Money24

Всі клієнти компанії Money24 можуть взяти участь в нашій бонусної програми. Це дозволяє отримати значно лояльніші умови при оформленні кредиту. Компанія регулярно проводить акції, беручи участь в яких можна стати володарем промокодів на знижку або отримати цінний приз. Накопичуючи бонусні бали, можна в майбутньому використовувати їх при погашенні кредиту. Для всіх, хто вперше скористався послугами онлайн кредитування й узяв у нас кредит без перевірки, ми надаємо знижку в 50% на оформлення позикиа. Повернути отриманий у нас кредит можна декількома способами. Ми пропонуємо, як традиційні способи, наприклад, через касу банку, так і сучасні. Повернути гроші можна через будь-який термінал самообслуговування або електронний сервіс оплати послуг. Інструкції по оплаті кредиту є в особистому кабінеті клієнта.

Історія компанії Money24

Сервіс кредитування онлайн Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх, без винятку, містах України й пропонуємо вигідний кредит без перевірок.

Кількість виданих, і успішно повернутих кредитів, перевищує цифру в 30 тисяч чоловік. Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Кредитування — відмінне рішення грошових труднощів, а сучасні технології допомагають розв'язувати проблему з грошима навіть у режимі онлайн! Оформити такий кредит найкраще в Money24. Ми не вимагаємо від клієнтів безліч паперів, довідок і підтверджень. Наш сервіс видає кредит без перевірок будь-якому повнолітньому громадянину країни, який має паспорт, ідентифікаційний код, електронну пошту і дійсний номер телефону. Процедура займає лічені хвилини й вимагає всього чотири прості дій — реєстрації на сервісі, вибору суми кредиту і терміну його погашення, подачі заявки і її підтвердження. Потрібна сума буде зарахована на карту будь-якого банку України. Що може бути простіше! Багато у чому кредити без перевірки — це нонсенс у сфері банкінгу, але Money24 прагне допомагати в будь-яких ситуаціях, пропонуючи дійсно вигідні для позичальників умови. Для цього ми побудували свою власну систему, ґрунтуючись на лояльності та людському ставленні до кожного клієнта. Саме тому у нас найвигідніші ставки, автоматична система обробки заявок з цілодобовим доступом і програма, яка діє з бонусами для постійних клієнтів! Бонуси нараховуються за підписку на нашу сторінку у соцмережах, написання відгуків про наш сервіс і запрошення в сервіс друзів. Ви отримуєте не тільки кредит без перевірки, а й різні промокодом і знижки! Робота Money24 повністю офіційна і здійснюється виключно в правовому полі, згідно з дієвими нормами та законами. Персональні дані клієнтів надійно захищені, а в деяких випадках можливо навіть продовження терміну виплати. Завдяки нашому сервісу тисячі громадян України успішно розв'язали фінансові питання. Кредити без перевірок від Money24 - це паличка-виручалочка у будь-яких форс-мажорних обставинах!

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн