Швидкий кредит на карту

Кредит на карту за 8 хвилин. Просте оформлення без бюрократії та паперової тяганини.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Взяти швидкий кредит на карту від Money24

Компанія Money24 надає послуги експрес кредитування з швидкою виплатою на банківську карту позичальника. Наші послуги доступні на всій території України. Видаємо кредити під мінімальний відсоток, без застав і поручителів.

Чим буде вигідний кредит готівкою в Money24

Як отримати швидкий кредит на карту онлайн в Україні

Money24 пропонує оформити швидкий кредит на карту в Україні без відмов, без довідки про доходи і різних перевірок. Щоб отримати швидкий кредит необхідно бути повнолітнім, мати паспорт та ідентифікаційний код.

взяти кредит онлайн

Що знадобиться при оформленні кредиту

Як повернути кредит Money24

Як повернути кредит Money24

Як отримати знижку на кредит Money24

Money24 піклується про своїх клієнтів, для тих хто регулярно користується нашими послугами ми надаємо знижки і персональні промокоди. Будь-який клієнт компанії може оформити кредит на більш вигідних умовах, скориставшись можливостями партнерської програми.

Про компанію Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули більше 45 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн