Онлайн кредит готівкою в Рівному

Онлайн кредит в Рівному на банківську карту клієнта протягом 1 години від компанії Money24. Ще ніколи не було так просто взяти гроші в борг. Тепер процес оформлення кредиту став максимально простим і швидким. Компанія Money24 - лідер в області кредитування фізосіб в Україні запустила зручний онлайн сервіс для Рівнян, що працює в автоматичному режимі.

Процес оформлення онлайн кредиту Money24 максимально простий. Тепер не потрібно збирати тонни документів і приносити їх в офіс, не потрібен і сам офіс. Все просто і прозоро. Просто реєструєтеся в онлайн сервісі і подаєте заявку, після чого надаєте відповідь на кілька простих запитань нашого фахівця і укладаєте кредитний договір. Гроші будуть перераховані на вашу кредитну карту протягом декількох хвилин.

Для отримання кредиту онлайн в Рівному необхідно:

Отримати кредит

Чому кредит Money24 вигідний

Сервіс онлайн кредитування Money24 у м. Рівне використовує в своїй роботі тільки найсучасніше і безпечне обладнання. Наше програмне забезпечення дозволяє захистити і убезпечити дані клієнта від несанкціонованого доступу. Всі дії клієнта в системі зашифровані за допомогою протоколу безпеки SSL, це гарантує 100% анонімність ваших персональних даних.

Інтелектуальна система онлайн кредитування, що працює на основі технологій нейронних мереж дозволяє провести процес реєстрації та оформлення кредиту в лічені хвилини. У ситуації, коли гроші потрібні терміново, такий підхід є найоптимальнішим і прийнятним.

Як погасити онлайн кредит

Ми розробили систему онлайн кредитування в Рівному, що дозволяє практично миттєво отримати необхідну суму в борг, не виходячи з дому. При цьому наша система погашення кредиту нічим не поступається системі кредитування.

Ми дозволяємо погашати кредити в онлайн режимі, для цього можна використовувати один з декількох способів:

Детально ознайомитись з кожним способом погашення кредиту можна в особистому кабінеті користувача. Якщо ви не можете погасити взятий у нас кредит вчасно, не варто засмучуватися і панікувати. Ми передбачили таку ситуацію і готові запропонувати відстрочення платежу. Для цього вам необхідно в вашому особистому кабінеті активувати послугу пролонгації кредиту. При цьому, за невелику плату, термін надання позики буде продовжений на термін 7, 15 або 30 днів.

Подати заявку

Система бонусів і заохочень

Для наших постійних клієнтів в Рівному, ми розробили систему знижок і бонусів, що дозволяє значно здешевити вартість кредиту. Якщо ви є нашим клієнтом, то отримати повторний кредит можна значно швидше - процес розгляду заявки займає всього 8 хвилин.

Беручи участь в нашому соціальному житті на сторінках Facebook, Google+ можна отримати персональні промокоди на знижки при оформленні кредиту. Наша бонусна програма «Приведи друга» дозволяє отримати реальні гроші на свій рахунок за кожного нового клієнта, приведеного вами.

Трохи історії компанії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн у всіх без винятків містах України.

Кількість виданих і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч жителів м. Рівне та українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн