Кредит онлайн в Ворзелі

Онлайн кредити на карту в Ворзелі за 8 хвилин. Кредитуємо клієнтів з будь-кредитною історією без відмов.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Переваги онлайн кредитів Money24

Онлайн кредити Money24 користуються величезною популярністю у жителів Ворзеля. Існує кілька причин, які визначають можливості сервісу онлайн кредитування. Це не схоже на традиційне банківське кредитування, Онлайн кредит в корені відрізняється від традиційного кредитування. Ніякої метушні і бюрократії - потрібно заповнити невелику анкету, вказати особисті дані, платіжну інформацію, і зробити селфі з документами в руках. Отримати кредит так само просто, як зробити покупку в магазині.

Чому нам довіряють

Як взяти онайн кредит в Ворзелі

Процедура оформлення кредиту складається з трьох етапів, кожен з яких можна пройти в той час, коли це буде зручно вам.

взяти кредит онлайн

Які потрібні документи

Оформити позику можуть тільки особи, які досягли повноліття. Для оформлення позики вам знадобиться тільки два основних документи, і кілька засобів комунікації.

Як повернути онлайн кредит

Щоб оплатити кредит, можна використовувати будь-який, з запропонованих нижче способів. Найбільш часто клієнти використовують термінали самообслуговування або онлайн банкінг Пріва24. Це дозволяє вносити платежі, перебуваючи в будь-якій точці країни, або вдома. Також можна оплатити кредит через будь-який банк.

Як отримати знижку

Використовуючи можливості бонусної програми Money24 будь-який житель Ворзеля може оформити кредит вигідніше і дешевше. Для цього є кілька способів:

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більше 480 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн