Кредит без перевірки кредитної історії

Послуги швидкого кредитування через інтернет, без перевірки кредитної історії

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит до 20000 гривень з простим оформленням за 8 хвилин без перевірки кредитної історії. Скористатися послугами кредитування можуть всі жителі України незалежно від фінансового стану, проблем з КІ, і наявністю відкритих кредитів в інших компаніях.

Як взяти кредит без перевірки кредитної історії

Сервіс онлайн кредитування Money24 працює в автоматичному режимі без участі людини. Щоб взяти кредит необхідно виконати всього кілька дій. Зверніть увагу, що, вказуючи неправдиві або помилкові дані, ви сильно зменшуєте шанси на позитивне рішення.

взяти кредит онлайн

Переваги Money24

Які документи знадобиться в ході реєстрації

При оформленні позики в Money24 вам знадобиться тільки ваш паспорт і ІПН код. Деякі процедури вимагають наявності мобільного телефону і email адреси. Отримати гроші можна тільки на власну банківську карту.

Як повернути кредит Money24

Кожен клієнт компанії, який отримав кредит без перевірки, може самостійно вибирати спосіб погашення позики. Ми пропонуємо  найбільш популярні, і часто використовувані в Україні платіжні системи, а також традиційні варіанти.

Бонуси та знижки від Money24

Взяти мікрокредит без перевірки кредитної історії в Money24 можна на більш вигідних умовах, ніж в інших компаніях. Ми готові робити знижки і кредитувати на акційних умовах, якщо ви звертаєтеся в наш сервіс вперше, або є нашим постійним клієнтом.

Про компанію Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 185 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькою процентною ставкою, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн