Кредит онлайн в Коростені

Кредит до 20 000 гривень за 8 хвилин без необхідності підтвердження своєї платоспроможності. Просто вкажіть потрібну суму, підтвердіть свої наміри і через кілька хвилин гроші будуть на вашій банківській картці.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Терміново потрібні гроші - звертайтеся в Money24

Кредит від Money24 - це фінансова допомога в Коростені в будь-який момент часу без умовностей і бюрократії. Все просто - вказуєте потрібну суму, реєструєтеся і через кілька хвилин отримуєте ваші гроші. Терміново потрібні гроші - подайте онлайн заявку, а решту ми зробимо за вас.

ЧОМУ

Як отримати онлайн кредит в Коростені

Щоб отримати кредит Money24 в Коростені знадобиться кілька хвилин вашого часу

взяти кредит онлайн

Щоб оформити кредит вам знадобиться:

Як повернути кредит Money24 в Коростені

Ми надаємо нашим клієнтам можливість вибору способів оплати кредиту. Щоб повернути кредит необов'язково особисто нести гроші в банк. Все можна зробити віддалено, за допомогою онлайн сервісів. У разі, якщо оплатити кредит через інтернет не виходить, можна звернутися до відділення будь-якого банку України, вказавши наші реквізити. Онлайн сервіси, які використовують найчастіше:

Хочете отримати знижку на кредит

Всі, хто хоч раз брав кредит Money24 в подальшому можуть скористатися перевагами нашої бонусної програми та отримати наступний кредит на більш вигідних умовах.

Ставайте учасниками наших груп в соціальних мережах, і зможете отримати інформацію про діючі і нові акції, а також знаходьте промокоди на знижку при оформленні позики.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги кредитування онлайн у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 20 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн