Швидкий кредит на карту в Южному

Надаємо послуги швидкого кредитування через інтернет з виплатою на вашу банківську карту.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Швидкий кредит на карту від Money24

Компанія Money24 надає послуги небанківського кредитування в Южному. Отримати кредит Money24 можна через інтернет, за допомогою нашого онлайн сервісу. Такий спосіб має кілька переваг, завдяки яким користується популярністю серед українців. Сервіс Money24 працює цілодобово, без перерв і вихідних. Для оформлення договору необхідний тільки паспорт і ІПН код, а процедура реєстрації займає всього 8 хвилин.

Як отримати кредит Money24 в Южному

Взяти кредит Money24 в м. Южне можна виключно через інтернет за допомогою нашого онлайн сервісу. Сама процедура розділена на три етапи, кожен з яких можна пройти в будь-який зручний час. При першому зверненні в наш сервіс, необхідно пройти реєстрацію і верифікувати свої платіжні дані. Надалі, при зверненні за одержанням позики, процедура оформлення займе 2 - 3 хвилини. Сума позики виплачується на особисту банківську карту клієнта.

Переваги швидких кредитів Money24

Що необхідно при оформленні кредиту Money24

Як повернути свій кредит через інтернет в Южному

Компанія Money24 дозволяє використовувати безліч різних способів погашення позики. Ми не обмежуємо наших клієнтів у виборі, зробити платіж можна через інтернет, будь-який термінал або готівкою, через касу банку. Ось список найбільш часто використовуваних способів:

Використовуйте бонуси і отримуйте кредит ще вигідніше

Компанія Money24 надає всі своїм клієнтам можливість оформити кредит зі знижкою. Розмір знижки може досягати 70%. Дізнатися про умови надання знижок і їх умови, можна на цій сторінці.

Про сервіс кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні в м. Южне з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаючи послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту витрачається не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації, клієнту необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більше 50 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн