Онлайн кредит Money24 в Хмельницькому

Терміново потрібні гроші? Сервіс онлайн кредитування Money24 надає можливість швидко отримати кредит готівкою в Хмельницькому. Ще ніколи не було так просто вирішити свої фінансові проблеми як зараз. Компанія Money24 - розробила принципово нову послугу в сфері кредитування, що перевершує всі наявні зараз пропозиції банківських і кредитних організацій.

Money24 - онлайн сервіс кредитування в Хмельницькому, ми допомагаємо вирішувати фінансові проблеми наших клієнтів в максимально стислі терміни. Ми готові надати нашим клієнтам гроші готівкою дійсно швидко. Наш сервіс і програмне забезпечення, працюють в повністю автономному режимі, на розгляд заявки клієнта, нам потрібно всього 8 хвилин, протягом яких, ми оцінюємо платоспроможність клієнта, і видаємо йому гроші в борг з виплатою на банківську карту.

Наша пропозиція дійсно унікальна, і несе в собі виняткову користь для людини, що потрапила в ситуацію, коли гроші готівкою потрібні терміново.

Переваги кредитів Money24

Отримати кредит

Бонусна програма Money24

Для наших постійних клієнтів з Хмельницького, сервіс Money24 розробив спеціальну бонусну програму, беручи участь в якій, можна отримати як знижки при оформленні кредиту, так і реальні гроші на свій банківський рахунок.

Також компанія Money24 регулярно проводить акції з роздачею промо-кодів, які дозволяють оформити кредит на більш вигідних умовах.

Дізнатися про діючі акції в м. Хмельницький можна на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook Google+.

Як повернути кредит онлайн

Сервіс Money24 дозволяє оформити кредит в онлайн режимі в Хмельницькому і, точно так же повернути його.

Все можна зробити з дому. У вашому особистому кабінеті є розділ «Погасити кредит» В цьому розділі ви знайдете інформацію про способи погашення кредиту і докладну інструкцію до них.

Вам доступні такі способи погашення:

Що робити якщо немає можливості повернути кредит?

Сервіс онлайн кредитування Money24 дорожить своїми клієнтами і піклується про їх платоспроможність. Часто трапляється так, що, взявши гроші в кредит, людина не може повернути їх вчасно. У таких ситуаціях ми завжди йдемо назустріч і готові запропонувати різні варіанти погашення кредиту.

Якщо ви не можете виплатити потрібну суму вчасно, ми можемо запропонувати вам послугу пролонгації кредиту. Що таке пролонгація? Під поняттям пролонгація мається на увазі продовження терміну кредиту. Для користування цією послугою, вам потрібно зайти в ваш особистий кабінет і подати автоматичну заявку на пролонгацію.

Оформити кредит

Трошки історії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії м. Хмельницький ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Толик Горбунков

    Простий кредит з швидким оформленням

    21.11.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн