Кредит на карту цілодобово

Швидкий кредит з простим оформленням по всій Україні за 8 хвилин без відмов

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит онлайн цілодобово в Україні

Онлайн сервіс Money24 пропонує послуги цілодобового кредитування на карту по всій Україні. Щоб отримати гроші потрібно заповнити заявку, потім зареєструватися, підписати договір кредитування, і після цього ви отримаєте гроші на свою карту.

Переваги цілодобових кредитів в Money24

Money24 відрізняється від більшості подібних сервісів особливими, унікальними характеристиками, які дозволяють кредитувати клієнтів з будь-кредитною історією, з наявністю прострочень і відкритих кредитів в інших компаніях. Також отримати гроші тут можно цілодобово. Технологічні рішення, засновані на використанні нейронної скорингової аналітики зводять процеси реєстрації та ідентифікації особистості клієнта до декількох простих дій.

Як взяти кредит онлайн на карту в Україні цілодобово

Ми позбулися всіх непотрібних кроків реєстрації, залишивши тільки саму суть. Тепер щоб взяти позику онлайн на карту цілодобово, необхідно зробити три прості речі: подати заявку, заповнити реєстраційну анкету та підписати договір кредитування.

Взяти кредит онлайн

Що потрібно щоб отримати гроші онлайн на карту цілодобово

  • Паспорт

  • Ідентифікаційний код ІПН

  • Мобільний телефон і email адреса

  • Особиста банківська карта.

Хто може отримати мікропозику цілодобово в Money24

Послуги цілодобового кредитування доступні всім українцям віком від 18 до 65 років. У момент оформлення мікропозики необхідно перебувати на території України.

Як погасити кредит

Ми пропонуємо кілька способів погашення кредиту. Використовуйте той, що вам підходить.

Бонуси і знижки

Скористайтеся можливостями нашої програми лояльності та отримайте шанс оформити кредит на ще більш вигідних умовах, в тому числі отримати кредит онлайн на картку цілодобово.

Вступайте в наші групи в Facebook і Google+ і зможете отримати свіжу інформацію про наші акції, а також знайти персональні промокоди на знижки.

Про сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги цілодобового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 460 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно й беруть кредит онлайн на картку цілодобово. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн