Сервіс онлайн кредитування - moneyveo

Перший український сервіс мікрокредитування, де можна оформити кредит через інтернет, без необхідності бути особисто присутнім у момент укладення договору.


Moneyveo - перша фінансова компанія небанківського типу, яка запропонувала в Україні послуги онлайн кредитування. На поточний момент, компанія займає лідируючу позицію в ніші мікрокредитування за обсягами видаваних позик. Щоб отримати кредит в moneyveo, досить зайти на сайт, вказати потрібну суму, термін, заповнити заявку.

Згідно умов, в moneyveo можна оформити позику до 17000грн. на термін до 30 днів, пройшовши формальну реєстрацію за допомогою телефону або ноутбука. Moneyveo позиціонує себе як компанія, яка допомагає людям швидко вирішити актуальні фінансові проблеми.

Умови оформлення кредиту в Moneyveo

Приват24

Сума кредиту:

від 100 до 17 000 грн (перша позика - до 10 000 грн).

Термін кредиту:

від 1 до 30 днів.

Процентна ставка:

щоденна: від 0,01 до 1,70%.

Форма погашення:

Картою в особистому кабінеті, готівкою, Приват24, термінали самообслуговування.

Термін розгляду заявки:

від 2 хв.

Необхідні документи:

ІПН, паспорт.

Вік

від 18 до 90 років.

Форма видачі:

на карту будь-якого українського банку.

Кредитна історія:

схвалення заявок з поганою кредитною історією.

Штрафи:

3% в день з 1-го дня після порушення терміну оплати кредиту.

Типи працевлаштування:

тимчасово не працюючий, який працює неофіційно, що працює офіційно, що працює офіційно менше 6 міс., що працює офіційно більше 6 міс., що працює офіційно в фірмі через СПД / ФОП, СПД / ФОП, декретну відпустку.

Як взяти кредит в Манівео

Взяти онлайн кредит в Moneyveo, дуже просто, потрібно зареєструватися на сайті компанії, отримати доступ до особистого кабінету і подати заявку на оформлення кредиту. Процедура оформлення кредиту займає від 8 до 15 хвилин, і складається з трьох етапів:

Переваги компанії Moneyveo

Сервіс онлайн кредитування Манівео - це компанія нового покоління. Головна відмінність такого роду компаній полягає в способі надання послуг. На відміну від банків і кредитних компаній, Манівео надає послуги кредитування онлайн через інтернет. Немає необхідності бути присутнім особисто. Також не потрібно мати «пачку» документів і довідок, досить мати документи, що підтверджують особу позичальника. І найприємніше те, що отримати кредит можна за 5 - 10 хвилин. завдяки можливостям автоматизованої системи оцінки клієнтів, на перевірку даних по кожній з заявок потрібно не більше 2 -3 хвилин.

Переваги отримання кредиту в Манівео

Як повернути кредит в Moneyveo

Як і всі компанії онлайн кредитування, Манівео пропонує різні варіанти погашення свого кредиту. кожен клієнт самостійно вибирає, який спосіб використовувати. Зверніть увагу, що максимальний термін користування позиковими коштами складає 30 днів, по закінчення цього терміну необхідно повернути гроші або скористатися послугою пролонгації, і продовжити дію кредитного договору. Це дозволить уникнути прострочення і нарахування штрафів у вигляді збільшеної відсоткової ставки. Для оплати кредиту можна скористатися такими способами:

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн