швидкий кредит

3 кращих способи отримати швидкий кредит

15.09.2019

Фінанси

Від ситуацій, коли гостро не вистачає певної суми грошей, не застрахований ніхто. Навіть люди зі стабільним заробітком іноді стикаються з надзвичайними обставинами, які вимагають додаткових витрат. На цей випадок багато завчасно відкладають частину зароблених коштів. Але така можливість є не завжди і не у всіх, так що часом доводиться брати в борг.

Як відомо, зазвичай гроші воліють займати у родичів або друзів. Інший не менш поширений варіант - звернення за позикою в банк або кредитну організацію. У кожного з цих способів є свої переваги і недоліки. І зараз, в нашому топі способів отримати швидкий кредит, ми їх детально розглянемо.

1. Позичити у друзів, родичів, знайомих

Перше, що спадає на думку в скрутну хвилину, - це звернутися за допомогою до близьких людей. І фінансові проблеми не є винятком. Багато хто вважає, що набагато простіше зайняти у знайомої людини, ніж оформляти кредит у фінансовій установі. До певної міри це дійсно так: без відсотків, швидко, не потрібні документи, довідки, поручителі.

Однак мінусів у такого способу теж вистачає:

 • з'являється психологічний дискомфорт (страх здатися невдахою, стати об'єктом пліток і т.п.);
 • боржник починає відчувати себе зобов'язаним, і йому буває складно відмовляти товаришеві-кредитору в проханнях;
 • найчастіше мотивація швидше повернути борг не спостерігається, натомість відбувається відкладання на потім;
 • • виникає підвищений ризик зіпсувати відносини.

2. Скористатися кредитним лімітом банківської карти

В цьому випадку не доведеться ні перед ким червоніти: кредитна картка не вимагаю незручних запитань, не відмовить і до того ж завжди під рукою. Пропозиції банків здаються вигідними і привабливими. Тому люди, натхненні пільговим періодом і невеликим відсотком, легко потрапляють в пастку під назвою "негативний баланс".

Спершу здається, що ви витратите зовсім небагато. Потім знімаєте більше, плануючи покрити борг з найближчої зарплати. Але коли цей радісний день настає, раптом виявляється, що всі отримані гроші потрібно віддати банку. У підсумку нічого не залишається, як займати знову.

Таким чином клієнт потрапляє в циклічну заборгованість. А коли пільговий період закінчується, умови посилюються і починається нарахування відсотків. Тому вдаватися до банківських кредитів краще в самому крайньому випадку, коли іншого виходу дійсно більше немає.

3. Оформити швидкий кредит в МФО

Завдяки сучасним мікрофінансовим організаціям (МФО) можна отримати швидкий кредит онлайн навіть не виходячи з дому. Переваги таких мікропозик істотно перевищують недоліки. З мінусів можна виділити хіба що невеликий термін (до 30 днів), але послуга часткового погашення дозволяє продовжити його ще на стільки ж.

Плюси фінтех-компаній очевидні:

 • для отримання швидкого кредиту на карту в Україні потрібно всього лише бути повнолітнім громадянином країни і мати доступ до Мережі;
 • послуга доступна і для безробітних, студентів, пенсіонерів, жінок у декретній відпустці, непрацездатних, фрілансерів;
 • процедура оформлення спрощена і займає не більше 15 хвилин;
 • не потрібно поручителів, застави та додаткових довідок;
 • місце проживання не має значення, не потрібно шукати офіс МФО - досить зайти на сайт компанії;
 • позики видаються на суму від 500 грн до 10 тисяч грн під 0,01%;
 • погасивши кредит вчасно, клієнт отримує пропозиції з вигідними умовами на подальші позики.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн