кредит готівкою за час

Швидкий кредит. Кредит готівкою за годину

Кредит готівкою за годину - порівняно нова послуга, що з'явилася в сфері кредитування України. Фінансові проблеми бувають у кожного, в моменти, коли не вистачає власних грошей, а у знайомих і друзів позичити немає можливості, доводиться брати кредит. Послуга термінового кредитування готівкою за годину, відразу після своєї появи на ринку стала популярною і затребуваною, адже не дарма кажуть, що попит народжує пропозицію.

Кредит готівкою за годину

Під можливістю оформити кредит за одну годину, мається на увазі отримання оперативної допомоги в найкоротші терміни. Така можливість приваблює багатьох, і багато людй нею користуються. Але є тут і недоліки. За екстрену фінансову допомогу, компанії, що надають грошові позики, ставлять непрості умови. Процентна ставка по кредиту може досягати 40 - 60%. Такі умови легко пояснити. Справа в тому, що компанії, що надають швидкий кредит готівкою дуже мало часу приділяють перевірці даних клієнта, і як результат, ризик неповернення виданих коштів значно перевищує ризики, при традиційному способі кредитування.

В Україні кредитуванням готівкою протягом години займаються переважно мікрофінансові компанії, частіше відомі під скороченим терміном МФО. Існує два типи МФО компаній, до першого типу належать компанії, що працюють в офлайновом режимі, до другого типу відносяться компанії, що надають свої послуги за допомогою мережі інтернет.

Офлайнові МФО компанії можуть мати численні філії у всіх великих і не дуже, містах. Щоб оформити кредит в такій компанії необхідно особисто бути присутнім в офісі, і спілкуватися з менеджером відділення. В цьому випадку можуть зажадати надати більший пакет документів, з метою знизити ризики неповернення. Такі компанії мають ще одну характерну рису, як правило, сума доступна до отримання, обмежена кількома тисячами. Це обумовлено тим, що тримати великі суми готівки в численних офісах невигідно і небезпечно.

Компанії, що надають свої послуги через інтернет також мають характерні риси. Головна перевага онлайн МФО компаній - швидкість обслуговування клієнтів, в середньому на видачу кредиту в МФО компанії необхідно 10 - 20 хвилин. Багато хто любить звертатися в такі компанії через більш лояльного ставлення, немає необхідності в поручителях і наданні різного роду довідок (довідка про працевлаштування, рівня зарплати та ін.).

Процес оформлення кредиту готівкою простий. На початку необхідно пройти реєстрацію, надавши на розгляд свої дані, в більшості випадків, потрібно завантажити скан-копії свого паспорта і ідентифікаційного коду. Після розгляду ваших даних, необхідно оформити заявку - вказати суму і термін, на який вона вам потрібна. Тут є невелика особливість. Такий спосіб кредитування має на увазі видачу позички на невеликий термін, до 30 днів. Сама сума також обмежена, якщо людина перший раз звертається в компанію, їй доступна невелика сума, якщо він її поверне вчасно, в наступний раз, він зможе отримати більшу суму. Компанія Money24 дозволяє брати до 3 тисяч при першому зверненні, і до 20 тисяч при подальшому.

Якщо говорити про всі переваги МФО компаній, то потрібно сказати про те, що клієнти таких компаній можуть отримати кредит готівкою протягом години, в будь-який час доби, перебуваючи в будь-якій точці України. Єдина обов'язкова умова - наявність інтернету і кредитної картки будь-якого банку, адже саме на неї будуть переведені кошти.

Один і, мабуть, єдиний недолік МФО компаній - це висока вартість кредиту, як ми вже говорили, середня ставка становить 40-60% на місяць. Розрахувати суму переплати по кредиту досить просто. Зазвичай, всі подібні компанії мають в своєму онлайн сервісі кредитний калькулятор, який дозволяє швидко зрозуміти який відсоток по кредиту встановлений, і скільки потрібно буде заплатити за користування послугами компанії. Одна з найменших процентних ставок по кредиту належить компанії Money24, вона становить всього 39,7% в місяць.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн