кредитна історія

Що потрібно знати про свою кредитну історію

22.06.2017

Фінанси

Одна з найбільш частих причин відмови у видачі кредиту - наявність поганою кредитною історії. Негативний статус кредитної історії є наслідком проблем зі несвоєчасним погашенням відкритих кредитів, або появи серйозної заборгованості. Людині з таким статусом буде складно отримати позику в будь-якій фінансовій організації.

Перевірити статус своєї кредитної історії можна кількома шляхами, найшвидший і зручний спосіб - відвідати сайт бюро УБКІ і подати офіційний запит. Згідно із законом України п.3 ст.13 "Про організацію формування та обігу кредитних історій" кожен громадянин України має право один раз на рік безкоштовно отримати дані по своїй кредитній історії.

Щоб отримати ваші дані необхідно відправити на поштову адресу - ТОВ "Українське бюро кредитних історій", 01001, м.Київ, вул.Грушевського, 1-д наступні документи:

  • ксерокопії першої, другої сторінок паспорта, засвідчені вашим особистим підписом і датою засвідчення;
  • ксерокопію сторінки паспорта з відміткою про реєстрацію адреси проживання, завірену вашим особистим підписом і датою засвідчення;
  • ксерокопію ідентифікаційного коду (ідентифікаційного коду), завірену вашим особистим підписом і датою засвідчення;
  • заяву на отримання кредитного звіту;

Якщо історія хороша, то оформити грошову позику буде досить просто. Якщо історія негативна, доведеться шукати альтернативні способи кредитування, які дозволяють отримати гроші в борг з поганою історією. Оцінка кредитної історії - основний фактор при рішенні про видачу нового кредиту. 80% відмов у видачі кредиту відбуваються через негативної кредитної історії!

Онлайн кредитування як вихід із ситуації

Отримати кредит з поганою кредитною історією можна, звернувшись в мікрофінансові компанії МФО. Особливість кредитування в МФО така, що, в окремих випадках, погана історія клієнта може бути проігнорована, якщо буде надана інформація про високу платоспроможність клієнта. МФО компанії працюють в Україні порівняно недавно, але вже користуються високим попитом. Мікрофінансові компанії можуть працювати як типові кредитні компанії, так і онлайн сервіси, надаючи свої послуги через інтернет. Головна перевага МФО компаній - простота оформлення кредиту та висока швидкість обробки кредитних заявок.

Отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією можна протягом години, а то й менше. Для подачі заявки необхідно відвідати сайт компанії і пройти процедуру реєстрації, вказавши необхідну суму і термін, на який вона потрібна. Далі необхідно буде ідентифікувати і підтвердити свою особистість. Як правило, всі МФО вимагають надати тільки паспорт та ідентифікаційний код, на сьогодні, цього більш ніж достатньо для кредитної компанії. Імовірність отримання кредиту від МФО досить висока, навіть в разі наявності поганою кредитною історії.

Як поліпшити кредитну історію?

Клієнти кредитних компаній часто задають питання про те, як поліпшити кредитну історію. Перший крок в цьому напрямку - закриття всіх проблемних кредитів. Цей крок є найскладнішим, тому що потрібно знайти фінансові кошти для погашення заборгованості, перебуваючи в складній ситуації. У такому положенні, отримати гроші можна в сервісах онлайн кредитування.

Варто зазначити, що такий спосіб кредитування, в деякій мірі сприяє поліпшенню кредитної історії, якщо погашати онлайн кредит вчасно. Дані про закриття кредиту відсилаються в бюро кредитних історій, поступово покращуючи її.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн