мікрокредит

Що таке мікрокредит і як його отримати

08.03.2017

Фінанси

Технічний прогрес не стоїть на місці, з кожним роком технології стають розумнішими, а техніка менше і менше. Фінансова сфера активно використовує технологічні нововведення - це дозволяє працювати швидше і ефективніше, що позитивно позначається на успішності. Сфера кредитування не виняток, якщо згадати, як працювали банки і кредитні компанії ще п'ять років тому, стає ясно, що в цьому бізнесі все безпосередньо залежить від того, наскільки технологічні компанії, що надають свої послуги.

 Оформити кредит сьогодні можна протягом одного дня, а то й менше, в минулому, на це знадобилося б не менше тижня - зібрати всі необхідні документи, знайти поручителя  і успішно подати заявку. Сьогодні все працює набагато швидше і ефективніше, щоб взяти кредит людині потрібно надати тільки паспорт і свій ідентифікаційний код - кредитна компанія самостійно перевірить ваші дані і вашу платоспроможність, як правило, на це необхідно мінімум часу, в самому нестандартному випадку це займає 1 - 2 години .

Найпопулярнішим напрямком кредитування в Україні є мікрокредитування на невеликий термін, під невеликі відсотки. Переваги мікропозики в його простоті отримання і мобільності. Мікрокредитуванням займаються компанії МФО, в своїй більшості вони працюють в онлайн режимі, однією з важливих умов отримання грошей в борг у МФО є можливість оформити заявку через інтернет. Не менш важливим критерієм привабливості МФО в Україні є швидкість роботи, наявність високої конкуренції змушує ці компанії працювати швидко і мобільно. На практиці, процес оформлення кредиту займає приблизно 10 - 60 хвилин, в залежності від самого клієнта. Якщо людина має чисту кредитну історію або оформляє кредит в конкретній компанії вже не вперше - то процес протікає ще швидше.

Як відбувається процес оформлення мікрокредиту

На прикладі онлайн сервісу Money24 розглянемо, як відбувається процес оформлення кредиту в МФО компаніях. Якщо людина вирішила оформити мікропозики йому знадобиться наступне:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Наявність ПК або ноутбука з підключеним інтернетом
  • Особистий мобільний телефон і email адреса
  • Особиста кредитна карта

Етап 1. Необхідно подати заявку на отримання кредиту на сайті кредитної компанії. Вказати необхідну суму і термін кредитування. Потім необхідно пройти реєстрацію в компанії.

Етап 2. У процесі реєстрації клієнт повинен надати необхідні документи (скан документів відправити через форму на сайті). Після надання документів, відбувається їх перевірка і верифікація. Якщо не виникає питань за наданими даними, система допускає заявку в роботу.

Етап 3. Укладення договору. На вказаний при реєстрації адрес електронної пошти буде надіслано лист з подальшими інструкціями, необхідно буде підтвердити договір на отримання кредиту. Після підтвердження договору кредитування, компанія надасть зазначену в договорі суму на вашу кредитну карту. Як правило, гроші надходять на рахунок клієнта протягом кількох хвилин після отримання компанією договору з підписом.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн