фінансове благополуччя

Фінансове благополуччя українців у 2017 році

Фінансове становище більшості українців таке, що вірогідність опинитися за межею бідності дуже велика. І це не дивлячись на підвищення соціальних виплат і мінімального рівня заробітної плати. Економічна ситуація в Україні досить важка, виробництво і промисловість не в змозі забезпечити достатній рівень заробітної плати своїм працівникам. Платоспроможність українців не збільшилася, і все частіше вони змушені позичати гроші до зарплати. За статистикою, тільки 40% населення отримують "білу" зарплату, інші отримують свій дохід "в конвертах".

На сьогоднішній день в Україні займається кредитуванням кілька типів фінансових організацій, отримати кредит можна в банках, ломбардах (в тому числі автомобільних), в мікрофінансових організаціях. Звертаючись до банківської установи, ви можете оформити кредитну карту або отримати гроші готівкою. Відвідувачі можуть замовити споживчі позики на покупку техніки, автомобілів і нерухомості, але шанси на схвалення заявки малі. У ломбардах отримати гроші можна тільки під заставу. Найоптимальніший варіант сьогодні - оформити онлайн кредит в МФО.

Плюси і мінуси онлайн кредитування

Сьогодні отримання кредиту в онлайні стає все більш популярною послугою. Можливість оформлення позики в онлайн-режимі пропонують мікрофінансові організації. Для цього достатньо заповнити анкету на сайті і прикріпити скан основних документів (зазвичай це паспорт і ідентифікаційний код).

Процедура отримання грошей дуже проста і займає мінімум часу. Наприклад, Money24 видають кредити за 8 хвилин. Багато сервісів приймають рішення автоматично, тому вам навіть не потрібно розмовляти з кредитним фахівцем - все відбувається повністю онлайн. МФО можуть пропонувати клієнту два варіанти отримання грошей - готівкою або на банківську карту. Другий спосіб найпопулярніший, адже зарахування коштів відбувається моментально, одразу ж після схвалення заявки. Повертати кредит теж можна в онлайн-режимі.

Отже, онлайн кредитування має масу плюсів:

  • Зручність оформлення і погашення;
  • Оперативність прийняття рішень;
  • Мінімальний пакет документів;
  • Можливість отримати гроші з поганою кредитною історією.

Єдиний мінус МФО – в тому, що вони видають так звані "мікрокредити". Тобто тут можна отримати тільки невеликі суми, до зарплати. Правда, якщо ви станете постійним клієнтом сервісу, з часом вам можуть збільшувати розмір позики.

Чим відрізняється онлайн кредитування від традиційного?

Сервіс онлайн кредитування аналізує кредитний рейтинг позичальника, але не так суворо, як банківські установи. Навіть якщо у вас неідеальна кредитна історія - ви можете отримати позику в МФО. Крім того, для позитивного рішення по кредиту в банку необхідно офіційне працевлаштування і досить високий дохід, підтверджений спеціальним документом. Сервіси онлайн кредитів надають позики навіть особам без офіційного працевлаштування і не вимагають довідок про доходи. Щоб отримати гроші онлайн, вам не потрібно збирати купу документів і стояти в чергах - достатньо подати заявку на сайті і отримати кошти на картку.

Ринок онлайн кредитування сьогодні активно розвивається. Можливо, вже в найближчому майбутньому з'явиться можливість оформляти позики на великі суми через інтернет. Не виключено, що автоматизовані сервіси будуть видавати споживчі та автомобільні кредити в режимі онлайн.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн