кредит готівкою за двома документами

Де і як взяти кредит готівкою за двома документами

Зіткнувшись з необхідністю брати кредит, багато хто починає шукати вигідний варіант, де умови будуть найкращими.

Перед тим як вибирати місце де брати кредит необхідно з'ясувати які типи кредитних компаній взагалі надають такі послуги і на яких умовах.

Як взяти кредит тільки з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Умови кредитування в українських фінансових організаціях настільки відрізняються один від одного, що, часом, складно визначиться, куди звертатися. На сьогодні, основні типи компаній, які надають послугу кредитування, можна класифікувати в кілька груп:

  1. Банки
  2. Кредитні компанії, товариства
  3. Фінансові фонди
  4. Ломбарди, автоломбарди
  5. МФО компанії
  6. Сервіси онлайн кредитування

Банківське кредитування

Найбільш вимогливо до оформлення кредиту підходять в банках. Умови отримання грошової позики в банку вимагають надати чималий пакет документів, які підтверджують особу позичальника та його фінансовий статус (платоспроможність).

Кредитні компанії

Трохи простіше виглядає процес оформлення кредиту в кредитних компаніях і товариствах, ці компанії більш лояльно ставляться до своїх майбутніх клієнтів, і можуть видати кредит при неповній відповідності клієнта. Правда, в деяких випадках, процентна ставка за кредитом може відрізнятися від банківської, і бути більше.

Фінансові фонди

Фінансові фонди теж можуть займатися кредитуванням, але таке кредитування вже відноситься до інвестування, так як суми, якими оперують фонди на кілька порядків вище, ніж кредитні компанії. Послуги фінансових фондів недоступні звичайним людям.

Кредитування в ломбардах

Фінансові компанії, що працюють за принципом ломбардів, видають кредити під заставу особистого майна клієнта. Кредити в таких компаніях вигідні, в першу чергу завдяки низькій процентній ставці. Друга незаперечна перевага - оформлення кредиту можливо при наданні лише одного - двох документів (паспорт та ідентифікаційний код). У деяких випадках, потрібно надати тільки паспорт. Такі компанії забезпечують повернення кредитних коштів за рахунок заставного майна. Якщо клієнт не повертає гроші, то його заставне майно реалізується за ринковою ціною, і ломбард компенсує свої втрати з виручених коштів.

Кредитування в МФО компаніях

Якщо потрібно отримати кредит терміново, і при цьому ваша заявка була відхилена в банку та кредитній компанії, то оптимальним рішенням буде звернеться в МФО компанію. Мікрофінансові компанії МФО надають послуги швидких мікрокредитів, як правило, такі кредити видаються на невеликий проміжок часу, до 30 днів. При цьому цілком реально отримати кредит за двома документами на протязі 1 дня. МФО компанії не вимагають ні наявності довідок з роботи, ні поручителів, кредит видається готівкою за двома документами (паспорт та ІПН). Такі привабливі умови доповнюються ще однією - на оформлення кредитного договору з компанією МФО необхідно приблизно 1 годину часу.

Кредитування онлайн

Найбільш вигідно і швидко можна отримати кредит в компанії онлайн кредитування. Головна перевага такої компанії - можливість взяти онлайн кредит через інтернет, перебуваючи в будь-якій точці України. При цьому, процес подачі заявки та отримання грошей займає всього кілька хвилин. У ситуаціях, коли час є критичним фактором, саме онлайн кредитування буде оптимальним варіантом. Отримати кредит готівкою можна за двома документами: паспортом і ідентифікаційним кодом. При цьому, компанії онлайн кредитування пропонують полегшені умови повторного кредитування. При повторному зверненні проходити процес ідентифікації не потрібно, адже ця процедура була пройдена раніше. Взяти гроші в борг можна за кілька хвилин. Цікаво те, що процентна ставка за таким кредитом навіть нижче, ніж у банку.

Підсумовуючи все вищесказане, стає ясно, що традиційне кредитування вже не таке привабливе, як раніше. Нові типи компаній, що використовують у своїй роботі сучасне обладнання та ПЗ, завойовують ринок кредитування. Сервіси онлайн кредитування і компанії МФО отримують все більше визнання українців.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн