gde-mozhno-rasschityvat-na-poluchenie-vygodnyh-mikrozajmov

Де можна розраховувати на отримання вигідних мікропозик?

05.12.2019

Фінанси

З кожним роком популярність мікропозик лише зростає, адже це прекрасна можливість отримати бажану суму без необхідності шукати поручителів, надавати величезний пакет документів, підтверджувати свою платоспроможність і так далі. Далеко не всі люди користувалися подібними послугами, тому часто запитують, як взяти мікропозику онлайн і що для цього потрібно.

 

Чому мікропозики настільки популярні?

 

Під мікропозикою мають на увазі більш просту форму кредитування, яка займає буквально кілька хвилин і доступна з будь-якої точки України. З їх допомогою клієнти можуть розраховувати на отримання на короткий термін невеликої суми, коли є термінова потреба в грошах. Термін повернення фінансів обирається виходячи з можливостей позичальника, тому вищеописана послуга також відома як гроші до зарплати.

 

Для мікропозик характерно безліч переваг:

 

 • Рішення за заявкою приймається в найкоротший термін. Незважаючи на те, що з кожним роком банки намагаються скорочувати час розгляду кредитної заявки, нові клієнти все одно змушені чекати як мінімум робочий день. У деяких є стільки часу, але часом гроші потрібні в цю ж хвилину. У зв'язку з цим найбільш оперативним способом стає звернення до кредитні організації, які вже через кілька хвилин після оформлення заявки скидають суму на карту.
 • Кошти надходять на карту відразу після того як заявка схвалюється. З новими клієнтами зв'язуються менеджери для уточнення основних нюансів, проте постійні можуть не витрачати на це час.
 • Можливість оформлення позики з будь-якої точки України. Завдяки стрімкому розвитку інтернету в останні роки сильно спростилася життя. Замовляти таксі, оплачувати комуналку, доставляти їжу стало в рази простіше і комфортніше. Послуга отримання позики - не виняток.
 • Відкриті та зрозумілі умови співпраці. На сайті вводиться необхідна сума і термін, коли вийде погасити заборгованість. Відразу ж відображається переплата і вказується процентна ставка.

 

Умови отримання мікропозик

 

Якщо ви поняття не маєте, де отримати мікропозику, рекомендуємо звернутися в компанію Money24. Тут для отримання грошей достатньо буде відправити ряд підтверджуючих особу документів і залишити контактні дані. Серед основних вимог і умов для схвалення заявки можна виділити:

 

 • Наявність повнолітнього віку.
 • Надання паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду ІПН.
 • Вказівка ​​мобільного телефону та особистої адреси електронної пошти.
 • Вказівка ​​будь-якої української кредитної картки.

 

Money24 - мікропозики на максимально вигідних умовах

 

У кого краще брати мікропозику? Спробуйте звернутися в компанію Money24. Вона вже кілька років успішно надає свої послуги та за цей час встигла заручитися клієнтською довірою. До її незаперечних переваг відносять:

 

 • Оперативність. Оформити мікропозику можна всього за кілька хвилин.
 • Мінімальна кількість документів. Для отримання грошей знадобиться лише паспорт з ідентифікаційним кодом.
 • Доступність в будь-який час. Сервіс функціонує в режимі онлайн без вихідних і свят.

 

Таким чином, компанія Money24 є прекрасним способом позбавлення від фінансових труднощів, її співробітники завжди готові надати детальну інформацію про умови співпраці, допомогти з оформленням заявки, розповісти про вигідну бонусну систему та актуальні знижки.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн