кредит money24

Як і де швидко отримати кредит на карту в Україні

21.05.2018

Фінанси

У кожної людини час від часу відбуваються ситуації, коли не вистачає грошей на купівлю або, просто на поточні потреби. Доводиться позичати у родичів або друзів. І тільки в самому крайньому випадку українці думають про кредит. Але як показує практика, отримати кредит готівкою не так просто, як може здатися на перший погляд.

Одним з варіантів отримати швидкий кредит на карту в Україні є оформлення кредитної позики в банку. В Україні величезна кількість банківських пропозицій по кредитуванню фізичних осіб, і знайти підходящу пропозицію не складе труднощів. Банківське кредитування має деякі особливості, яким необхідно відповідати, щоб банк схвалив видачу позики. Потрібно розуміти, що банк буде вимагати максимум інформації про позичальника, про цілі кредитування, його кредитну історію та інше. Якщо людина не відповідає критеріям банку, то з великою часткою ймовірності у видачі буде відмовлено. Якщо ж заявка буде схвалена, то в такому випадку людина отримає необхідні йому гроші на хороших умовах.

Як отримати кредит, якщо в банку відмовили

Якщо з яких-небудь причин не вдалося отримати кредит в банку, можна скористатися альтернативними способами. У ситуації якщо гроші потрібно знайти в максимально стислі терміни, можна звернутися в ломбард, заклавши приватне цінне майно. У цьому випадку кредит оформляється протягом 10-30 хвилин. З документів знадобиться тільки особистий паспорт. Фінансові умови надання позики досить м'які, як правило, це щоденна процентна ставка в діапазоні від 0,01% до 2% від тіла кредиту в день. Негативна сторона заставного кредитування полягає в імовірності втратити закладене майно, якщо виникне прострочення по кредиту. У дуже рідкісних випадках може статися так, що ломбард закриється і закладене майно буде втрачено.

Ще одним варіантом швидкого кредитування є інтернет кредитування. Таку послугу пропонують мікрофінансові компанії офлайн і онлайн типів. До переваг МФО сервісів відноситься висока швидкість роботи, мінімальний час прийняття рішення, лояльне ставлення до клієнтів із заплямованою кредитною історією, мінімальні вимоги і проста процедура оформлення кредиту. Щоб отримати гроші в борг знадобиться приблизно 5-10 хвилин.

Як відбувається оформлення позики в МФО компанії

В першу чергу клієнт повинен подати заявку на отримання позики, для цього вказується сума, а також термін, на який необхідний кредит, і заповнюється невелика анкета. Далі знадобиться зареєструватися, надавши більш розгорнуту інформацію про себе. Для цього знадобляться наступні документи:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Особистий мобільний телефон
  • Email адреса
  • Особиста банківська карта

Якщо людина звертається в офлайн сервіс, то необхідно надати оригінали документів, в разі онлайн звернення, знадобиться завантажити скан копії документів. Потім буде розглянута заявка, перевірена особистість клієнта, його фінансовий стан. У разі схвалення заявки, буде надано договір для підписання. Як тільки договір буде підписаний і отриманий кредитором, клієнт відразу ж отримає гроші. У разі офлайн кредитування, гроші будуть передані готівкою, а якщо кредит оформляється через інтернет, то гроші будуть перераховані на банківську карту клієнта.

У більшості випадків на оформлення кредиту йде не більше 10 хвилин, і тільки якщо клієнт намагається приховати будь-які факти своєї кредитної історії, на оформлення необхідно більше часу.

Чому кредит через інтернет коштує дорожче ніж у банку

Не секрет, що експрес займ обходиться клієнтові дорожче, ніж такий же кредит, але в банку. Така особливість пов'язана з процедурою оформлення. Банки ретельно перевіряють потенційного клієнта і вважають за краще відмовляти, якщо клієнт не відповідає вимогам. У МФО компаніях більш лояльне ставлення, клієнт може отримати кредит з уже простроченими позиками, якщо зможе довести свою платоспроможність. Але така політика призводить до високих ризиків, багато видані кредити не повертаються (високий рівень NPL), і саме ця обставина є причиною підвищення процентної ставки.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн