ідеальний кредитор

Як знайти ідеального кредитора

Для більшості позичальників ідеальний кредитор повинен видавати великі позики під низькі відсотки на тривалий термін, при цьому, він зобов'язаний бути невибагливим і лояльним. Багато хто і зовсім мріє про те, щоб кредитор видав позику і забув про це, але такого не буває. Незважаючи на те, що співпраця повинна бути взаємовигідною для обох сторін, знайти ідеального кредитора все таки можна. На які чинники варто звертати увагу в першу чергу на тлі нестабільних реалій фінансового ринку?

З огляду на наведені нижче критерії, кожен з позичальників зможе вибрати кращого кредитора особисто для себе, з урахуванням кредитного продукту, в якому він потребує і його фінансового стану. Оцінювати фінансову установу, будь вона державною або приватною, варто згідно з такими показниками.

Швидкість укладання угоди

Сучасні позичальники вимогливі до швидкості отримання послуг, особливо, якщо терміни підтискає необхідність терміново вирішити фінансову проблему. Серед всіх кредитних компаній кращі умови в даному плані - обробка заявки протягом півгодини і моментальний переказ коштів на карту. Наприклад, в мікрофінансовій компанії Money24 у вас є можливість отримати необхідну суму протягом 8 хвилин. Постійні клієнти отримують переклад на карту відразу ж після подачі заявки - ідеально, чи не так?

Розмір процентної ставки

Максимально низька процентна ставка - те, до чого прагнуть всі позичальники, проте в гонитві за такими умовами не варто забувати про те, що в банківських організаціях низький відсоток по кредиту пов'язаний з прихованими платежами. Це може бути послуга страхування заставного майна або здоров'я позичальника. Тіло кредиту автоматично збільшується, і клієнт дізнається про це вже після підписання договору.

Цільове призначення позики

Поширена практика банків - нав'язливо цікавитися цілями, заради яких позичальник бере кредит. У деяких умовах це питання може бути неприємним для клієнта, а іноді він сам не знає, як доведеться розпорядитися грошима. Тим не менш, важливо заздалегідь знати, на що буде витрачено позика, хоча б просто для себе. Слід ретельно продумувати способи витрати позикових коштів і оформляти кредит лише за крайньої необхідності. Розваги і необдумані покупки в крайню необхідність не входять і їх можна дозволити лише в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені в швидкому надходженні власних коштів на рахунок.

Здатність виплачувати борг

Комфортне погашення кредиту можливе, якщо в середньому його розмір не перевищує 30% від загального доходу позичальника за місяць. Власні шанси необхідно завжди оцінювати реально, і якщо фінансова установа пропонує надто велику суму на лояльних умовах, кілька разів подумайте, чи зможете ви її повернути.

Термін дії договору

Якщо ви знаєте, що у вас буде можливість повернути кредит раніше, ніколи не оформляйте його на тривалий термін, в іншому випадку, переплата за відсотками вас не порадує. Мікрофінансові компанії в даному плані найбільш вигідні: сьогодні оформив позику, через пару днів повернув.

В результаті ідеальним можна вважати кредитора, який не включає в договір приховані платежі і послуги, пропонує низьку процентну ставку, швидко обслуговує і має в своєму розпорядженні гнучкі умовами кредитування. Невеликі суми на короткий термін ідеальні в плані вигоди і для позичальників, яким терміново потрібно вирішити фінансову проблему, і для фінансових установ, які прагнуть в короткій термін отримати прибуток.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн