кредит готівкою

Як вигідно взяти кредит готівкою під низький відсоток

03.05.2017

Фінанси

Станом на 2017 рік в Україні діє близько сотні банків, при цьому взяти кредит можна лише в 15 з них. Відповідно до звітів Національного банку, спостерігається скорочення банківських портфелів за більшістю видів кредитів, при цьому кредитування середнього та малого бізнесу стає все більш активним через зниження процентних ставок. Фінансові експерти прогнозують зниження процентних ставок в середньому на 3-4%, але поки це припущення. Насправді банки зараз максимально орієнтовані на корпоративних клієнтів і короткострокове роздрібне кредитування. Які ж умови нам пропонують зараз і де найвигідніше брати кредит готівкою?

Які організації кредитують населення України?

Сучасним українцям представлений досить великий асортимент фінансових організацій, де можна отримати кредит під низький відсоток.

  • банківські структури;
  • ломбарди;
  • автоломбарди;
  • приватні кредитні організації.

Умови кредитування

Кожна фінансова організація приваблива по своєму, але універсального варіанту з усіма перевагами одночасно все одно не існує. Хтось видає кредит готівкою швидко, але під високий відсоток, десь ви можете оформити кредит без довідок, але сума не буде значною. Інші ж організації здатні запропонувати мінімальні відсоткові ставки, але з вашого боку потрібно буде надати повний пакет документів. Де можна взяти кредит під низький відсоток, і на яких умовах готові співпрацювати різні фінансові установи?

  1. Саме банківські структури відрізняються мінімальними процентними ставками, але варто приготуватися оформити кредит під заставу або надати великий пакет документів. Радує, що в більшості випадків розгляд заявки відбувається більш-менш швидко – в середньому протягом дня, якщо запитувана сума не обтяжена надто великою кількістю нулів. На максимально вигідні умови можна потрапити перед тематичними святами. У банку можна також оформити онлайн кредит готівкою, але мається на увазі лише відправка заявки. При позитивній відповіді все одно доведеться відвідати відділення і отримати готівку. Пам'ятайте, низькі процентні ставки здатні пропонувати тільки великі, перевірені і фінансово стабільні банки, які можуть собі дозволити ризикнути капіталом і надати необхідну суму в довгострокове користування. На мінімальну переплату можна розраховувати в наступних банках: Ідея банк, Креді Агріколь Банк, Forward, Кредобанк, БТА, ПриватБанк і ПУМБ.
  2. У ломбарді також можна взяти кредит під низький відсоток, але доведеться порівняти умови різних закладів. Додаткова перевага полягає в тому, що ломбарди дозволяють оформити кредит без довідок, а необхідну суму ви отримуєте практично моментально. Єдиний нюанс - сума ця буде не дуже великою. В якості застави можна залишити коштовності, телефони і ноутбуки, годинник або побутову техніку, антикваріат. Середня денна ставка становить 0,5-0,7%. Близько 10% населення звертається саме в ломбарди.
  3. Автоломбарди також дають кредит під заставу, але в якості застави виступає вже ваш транспортний засіб. Звертаючись до такої організації, можна розраховувати на солідну суму грошей, та й процентні ставки не набагато вище банківських, зате пакет документів мінімальний і швидкість укладання угоди не може не радувати.
  4. Багато хто надає перевагу оформленню кредиту в приватній організації, але у вкрай рідкісних випадках можна розраховувати на мінімальні відсоткові ставки. Проте і тут є свої переваги: ​​швидкість розгляду заявки, зручність - можна отримати онлайн кредит готівкою або на картку, відсутність довгого переліку документів. Такий спосіб отримання грошей в борг стає все більш популярним з огляду на ускладнення умов кредитування банками, а якщо гроші необхідні на короткий термін, то і переплати мінімальні.

Кожен зі згаданих типів фінансових установ здатний запропонувати низькі процентні ставки на певних умовах. Позичальнику ж залишається визначитися, які умови для нього будуть оптимальні.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн