кредит за паспортом

Як отримати кредит лише з паспортом

Сфера кредитування в Україні розвивається таким чином, що все частіше і частіше люди вважають за краще оформляти кредити швидко і без зайвої бюрократичної метушні. При цьому, вибираючи кредитну організацію, люди намагаються звертатися в надійні великі компанії, які у всіх на слуху. Згідно зі статистикою, людям важливі такі моменти:

 • Можливість подати онлайн заявку і отримати швидку відповідь
 • Мінімальний час відповіді кредитної компанії
 • Оптимальне поєднання необхідної документації при оформленні кредиту
 • Особиста безпека клієнта та його даних
 • Можливість «гнучко» змінювати умови кредитування в разі фінансових проблем.

Подальше збільшення конкуренції на ринку кредитування, штовхає компанії пропонувати нові види кредитування на кращих умовах, залучаючи нових клієнтів. Останнім часом, особливу популярність отримало мікрокредитування. Це особливий вид кредитування, характерною рисою якого є невеликий термін, на який видається кредит позичальнику. Не менш важливою характеристикою є мінімально необхідний пакет документів. Як правило, компанії, що пропонують послугу мікрокредитування, для оформлення кредиту просять надати паспорт та ідентифікаційний код. Деякі компанії, можуть обмежитися тільки паспортом клієнта.

Хто і як видає кредит за паспортом

Отримати кредит «за паспортом» можна в деяких банках, численних ломбардах або компаніях МФО. Кредит «за паспортом» в банку останнім часом отримати проблематично. Банки все рідше йдуть на такий крок через підвищені ризики. А якщо і йдуть, то пропоновані умови, значно відрізняються в гіршу сторону від традиційних кредитів, і це закономірно. Сума, яку можна отримати при спрощеному кредитуванні, відносно невелика. Більшість банків обмежують кредит сумою до 50 000 гривень.

Більш лояльне ставлення до кредиту за «паспортом» можна отримати в різнопрофільних ломбардах. Всіх їх об'єднує одна умова: необхідно надати заставу (цінне матеріальне майно), яке буде виступати гарантією повернення кредитних коштів. Такі кредити можна взяти на, практично умовних вимогах, при оформленні кредиту, необхідно тільки вказати свої реєстраційні дані, за якими потім буде повертатися кредит. Суми доступні до позики можуть варіюватися в залежності від заставного майна, але вони істотно більше, ніж якщо брати кредит в банку. Наприклад, кредит під заставу автомобіля, дозволить отримати суму 100 000 - 800 000 гривен практично миттєво.

Найбільш гнучко і оперативно свої послуги пропонують компанії МФО. Мікрофінансові компанії з'явилися в Україні порівняно недавно, але відразу почали користуватися популярністю і відвоювали величезний шматок «кредитного пирога» у банків. Компанії МФО дозволяють оперативно отримати грошову позику онлайн, надавши лише паспорт та свій ідентифікаційний код. Отримати кредит онлайн можна протягом 10-20 хвилин, а гроші приходять на карту клієнта моментально, після укладення договору. Термін кредитування, як правило невеликий, до одного-двох місяців.

Переваги отримання кредиту онлайн

Коли гроші потрібні терміново, оптимальним варіантом буде звернення в мікрофінансову компанію, такі компанії мають ряд переваг перед іншими кредитними компаніями:

 • Можливість оформити кредит через інтернет
 • Необхідно надати мінімум документів
 • Лояльне ставлення до клієнтів
 • Висока швидкість роботи
 • Відносно невеликий відсоток за кредитом
 • Доступність послуги (кредит можна взяти в будь-якій точці України)
 • Гроші приходять на кредитну карту клієнта.

Компанія Money24 є одним з лідерів кредитування онлайн. Постійні клієнти компанії відзначають, високу швидкість роботи сервісу, лояльне ставлення до клієнтів і доступність.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн