мікрокредитування в Україні

Класифікація фінансових компаній України з послугами кредитування

17.02.2017

Фінанси

У зв'язку з нестабільною фінансовою ситуацією в країні, українські банки стали дуже вимогливі до своїх позичальників, компанії збільшили список необхідної фінансової документації та умов кредитування. Кількість видаваних кредитів значно знизилася, а потреба в мікропозиках нікуди не поділася. Більш того, вона постійно зростає. Не останню роль тут відіграють різноманітні фінансові труднощі, які виникають у населення в період економічної кризи. Попит народжує пропозицію. Проблемною ситуацією банків скористалися більш дрібні компанії, що працюють в сфері мікрокредитування, надав свої послуги на вигідних умовах кредитування. Такі компанії з'явилися у всіх великих і дрібних містах України - Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя та ін.

Ніша мікрокредитування миттєво заповнилася фінансовими компаніями, що надають послугу кредитування на різних умовах. на сьогодні можна виділити три види організацій, фундаментально відрізняючихся один від одного.

Компанії що надають послуги кредитування

  • Компанії швидкого онлайн кредитування
  • Компанії, що працюють в офлайн режимі
  • Ломбарди

Компанії, що надають послуги миттєвого онлайн кредитування найбільш зручний і швидкий спосіб отримати гроші в борг без надання різного роду документів. Такі компанії шукають своїх клієнтів в мережі інтернет, і здійснюють свою діяльність за допомогою онлайн сервісу. Знайти такі компанії досить просто, потрібно лише в пошук ввести запит: "отримати онлайн кредит" Після чого зайнятися вибором сервісу з наданих варіантів. Плюси даного способу кредитування в його простоті і універсальності, немає необхідності бути особисто присутнім при укладанні договору. Необхідний мінімум документів - паспорт та ідентифікаційних код. Для отримання грошей потрібна кредитна карта, саме на неї будуть переведені гроші. Час оформлення кредиту становить всього 8 - 20 хвилин. У ситуації, коли гроші потрібні терміново, варіант онлайн кредитування є найкращим.

До другого типу кредитних компаній відносяться організації, які надають послугу мікрокредитування, в офлайновом режимі. Особливість даного роду компаній в тому, що вам потрібно буде прийти в офіс особисто і принести з собою оригінали ваших документів. В іншому офлайнові компанії схожі з онлайновими компаніями.

До третього типу компаній відносяться фінансові організації, що надають фінансові послуги під заставу особистого майна. Такі компанії більш відомі під терміном "ломбард" Як ми вже сказали, особливість ломбарду полягає в його принципі видачі грошових застав. Що б отримати гроші в борг у ломбарді, позичальник повинен буде залишити в заставу своє особисте майно. В якості майна можуть бути використані ювелірні прикраси, побутова техніка, нерухомість або автомобіль. Останні два варіанти можуть бути використані, коли в борг потрібна велика сума грошей, природно, що компанії, що займаються мікрокредитуванням, тут не допоможуть. Також потрібно звертати увагу на те, що сума кредиту завжди буде обмежена оціночною вартістю заставного майна.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн