кредит через інтернет

Кредит через інтернет в сервісі онлайн кредитування Money24

26.04.2017

Фінанси

Послуга отримання кредиту через інтернет набирає популярності. Переваги такого способу отримання позики очевидні - не треба нікуди йти, все відбувається максимально швидко і без зайвого клопоту. У ситуаціях, коли терміново потрібні гроші, а позичити нема в кого - це оптимальне рішення. До того ж, повертати кошти можна також через інтернет, що простіше та зручніше, ніж через банківську касу.

Кредит через інтернет можна оформити в банках та МФО. У першому випадку ви подаєте онлайн-заявку та очікуєте дзвінка спеціаліста. Він у телефонному режимі розповідає вам, які необхідні документи для отримання позики, та підбирає оптимальний для вас кредитний пакет. Однак це ще не означає, що вашу заявку схвалять. До того ж, банки вимагають надати масу документів, у тому числі довідку, що підтверджує ваші доходи. А в наш час більшість громадян працює неофіційно. Другий варіант - звернутися до МФО, де можна отримати кредит без довідок та поручителів швидко і без зайвої тяганини.

Швидкий кредит через інтернет у МФО

Якщо вам треба терміново взяти гроші в борг, вам ідеально підійде другий спосіб. У мікрофінансових організаціях усе набагато простіше, ніж в банках, і весь процес оформлення кредиту відбувається через інтернет. Ви залишаєте заявку на сайті, і її розглядають у максимально короткий термін - від 8 хвилин до півгодини. Після цього ви отримуєте рішення у вигляді SMS-повідомлення та листа на електронну пошту.

Є два типи кредиту через інтернет у МФО:

  • Готівковий (отримати гроші можна у відділенні);
  • Безготівковий.

У першому випадку, після схвалення заявки, ви можете забрати готівку у найближчому до вас відділенні організації. Другий варіант передбачає отримання грошей прямо на банківську картку позичальника. Це ще зручніше, адже ви максимально заощаджуєте свій час.

Для оформлення швидкого кредиту через інтернет зазвичай вимагається мінімальний пакет документів - тільки паспорт та ідентифікаційний код. Скан-копії чи фотографії документів необхідно прикріпити при заповненні анкети позичальника. Додатково можна надати диплом, що підтверджує отримання вами вищої освіти, що підвищить ваші шанси на позитивне рішення.

Як отримати кредит онлайн на картку

Щоб отримати кредит онлайн на картку через інтернет, вам потрібно лише оформити заявку на сайті одного з МФО. Вся процедура займає не більше 15 хвилин и складається з кількох етапів:

  1. Заповнення анкети;
  2. Прикріплення скан-копій документів;
  3. Верифікації банківської картки;
  4. Підписання електронного договору кредитування.

Кредит онлайн на картку видається лише на картковий рахунок самого позичальника. Тому вам необхідно вказати в анкеті номер саме своєї банківської картки, переконавшись у тому, що баланс на ній не менше 1-5 грн. (у різних МФО різні вимоги). На вашому рахунку буде заблокована випадкова сума в межах цього діапазону, що знову стане доступною через 15 хвилин.

Ця процедура необхідна для того, щоб організація могла перевірити дійсність вашої картки для надання швидкого кредиту через інтернет. Більшість МФО використовують сучасні системи шифрування, тому ви можете не турбуватися про те, що дані вашої картки стануть відомі шахраям. У більшості випадків, після схвалення заявки гроші надходять на рахунок моментально.

Якщо ви вирішили оформити кредит без довідок та поручителів - зверніться до мікрофінансової організації. Окрім того, що оформлення такої позики займає мінімум часу і не потребує купи документів, є й інші переваги. Наприклад, багато МФО надають перший кредит під 0%. А у випадку, якщо ви не можете повернути вчасно кошти, можна скористатися послугою пролонгації угоди. Для цього потрібно оплатити тільки фактично нараховані відсотки, і ваш кредит буде подовжено на необхідний термін.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн