кредит з 18 років

Кредит з 18 років, що потрібно знати

18.05.2018

Фінанси

Послуги кредитування за допомогою онлайн сервісів знаходять все більшу популярність. Така зацікавленість українців обумовлена цілим рядом унікальних переваг, які недоступні іншим видам кредитування у більшості установ і організаціях України. Отримати кредит з 18 років не так просто, як може здатися на перший погляд. Більшість кредитних компаній висувають високі вимоги для клієнтів не мають кредитної історії або стабільною фінансового підживлення. Як отримати кредит 18-річному, та що потрібно знати, щоб взяти позику без проблем?

Що слід дізнатися перед тим, як оформляти кредит

Сьогодні кредити через інтернет надає величезна кількість спеціалізованих компаній, але не дивлячись на це, експерти рекомендують довіряти тільки компаніям з хорошою репутацією, послуги яких користуються стабільно високим попитом на ринку послуг, що надаються.

Кредитування в онлайн сервісі має на увазі віддалене оформлення договору позики без особистої зустрічі між кредитором і позичальником. У цьому випадку неможливо передати кредитні кошти готівкою. Вихід в такій ситуації - переказ грошових коштів за договором на банківську карту позичальника.

Кредитування в мікрофінансових компаніях надається на більш лояльних умовах. МФО компанії закривають очі на відсутність кредитної історії і незакритих кредитів. Також не обов'язково мати офіційну роботу і довідку про заробітну плату. А в разі, якщо з'являються проблеми з погашенням кредиту, можна взяти відстрочку або зробити реструктуризацію.

Як отримати кредит в 18 років в сервісі онлайн кредитування

Інтернет кредит від компанії Money24 по праву можна назвати кращим рішенням для тих, хто хоче отримати кредит в 18 років. Такий кредит дозволяє отримати необхідну суму грошей в будь-який час і в будь-якому зручному місці. Більш детальну інформацію про переваги та умови онлайн кредитування від компанії «Money24» можна дізнатися на сайті компанії.

Кредит від «Money24» позбавляє від необхідності витрачати дорогоцінний час на відвідування банківських установ, адже оформлення онлайн кредиту займає не більше 10 хвилин. Крім того, онлайн кредит виключає потребу підлаштовуватися під робочий графік фінустанов, адже все що потрібно для отримання кредиту - доступ до інтернету.

Компанія «Money24» цінує своєю репутацією, тому пропонує абсолютно прозорі умови кредитного договору, без прихованих комісій і додаткових платежів, що істотно здорожують вартість кредиту. Використовуючи кредитний калькулятор, кожен позичальник може дізнатися на сайті www.money24.ua точну суму повернення і терміни її внесення.

Примітно, що позичальник можете відкоригувати розмір кредитної суми і терміни її погашення, відповідно до особистими фінансовими можливостями і побажаннями.

Важливі аспекти

  • Кредитування онлайн від компанії «Money24» працює без вихідних в цілодобовому режимі, це в свою чергу є вагомою перевагою, в разі якщо позичальникові потрібна певна грошова сума в терміновому порядку.
  • При повторному зверненні позичальника для оформлення кредиту потрібні лічені хвилини, в той же час система бонусів і додаткових заохочень робить кредит ще більш вигідним. Розраховувати на бонуси можуть зареєстровані клієнти, які виконали умови партнерської програми, зокрема своєчасно повернули кредит і залишили відгуки про співпрацю з компанією «Money24».
  • Якщо банки переважно націлені на надання великих кредитів, то в компанії «Money24» всі бажаючі можуть взяти невелику суму для витрат на власний розсуд.
  • Відсутність бюрократії позбавляє від необхідності витрачати час на підготовку великої кількості документів, при цьому позичальникові непотрібно інформувати для яких цілей йому знадобилися кошти.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн