Кредит за 8 хвилин

Кредит за 8 хвилин

30.11.2019

Фінанси

Проблеми зі здоров'ям і інші несподівані ситуації, які вимагають фінансового рішення, ніколи не пришлють заздалегідь сповіщення на ваш телефон. Вони з'являються раптово і остаточно руйнують ваші плани і місячний бюджет. Саме в цей момент людина починає шукати відповіді на запитання: як заощадити на кредиті в Україні? Вибір невеликий – звернутися до родичів, друзів і знайомих або взяти кредит. І більшість зупиняється саме на останньому варіанті.

Банківські кредити вже давно не є привабливими для простої людини. Довге стояння в черзі, оформлення і мінімальний шанс отримати гроші. Саме тому з поширенням інтернет-технологій в Україні популярність отримали мікрокредітні організації, які пропонують клієнтам позики за вигідними відсотками на невелику суму і короткий термін.

Однією з найпопулярніших мікрокредитних організацій є компанія Money24, від співпраці з якою задоволеними залишилися тисячі клієнтів. Money24 пропонує швидкий сервіс обслуговування, видачу кредитів без перевірки кредитної історії і, головне, вигідні умови – низькі відсотки і комісія, яка буде зовсім непомітною для вашого гаманця.

У такому випадку економія на кредитах очевидна – істотна сума за відсотки не встигає набігти. Тому вчасно виплачуючи кредити, ви отримуєте можливість коригувати місячний бюджет, отримуючи необхідну суму на несподівані витрати.

Як оформити кредит

Для оформлення мікрокредиту вам не доведеться залишати свій будинок, стояти в великих чергах, а потім вислуховувати довгі і заплутані умови від співробітників банку. Вам потрібен лише доступ до інтернету і телефон.

Процес оформлення виглядає таким чином:

 • Відвідайте сайт «Money24» і на головній сторінці скористайтеся кредитним калькулятором, виставивши умов позики (суму і термін погашення).
 • Зареєструйтеся на сайті, вказавши свою особисту інформацію та завантаживши копії документів.
 • Дочекайтеся підтвердження позики і отримайте всю необхідну суму на будь-яку картку українського банку.

Для оформлення кредиту вам знадобляться такі особисті дані і документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • номер мобільного телефону;
 • адреса електронної пошти;
 • номер банківської картки.

У сучасному світі цими речами володіє кожна доросла людина, тому завантаження даних і оформлення особистого кабінету на змусить вас витратити велику кількість часу.

Перевага кредитів «Money24»

На ринку зараз присутня величезна кількість компаній, що пропонують мікрокредити, проте тільки у Money24 ви знайдете найбільш вигідні умови, які допоможуть вам повернути гроші без додаткових витрат.

Також Money24 пропонує регулярні акції на кредитування, наприклад, на перший кредит діє 50% знижка на комісійні.

До інших переваг мікрокредиту відносяться:

 • зручність – ви можете оформити кредит в будь-якому місці, маючи лише телефон і доступ до інтернету;
 • швидкість – заповнення заявки та оформлення здійснюється за кілька хвилин без особливих труднощів, вже за 8 хвилин ви отримаєте певну суму на ваш рахунок;
 • доступність – низькі відсотки не піднесуть вам труднощів і не змусять влізти в кредитну кабалу.

Мікрокредити від Money24 – це відмінний спосіб вирішити нагальну проблему в максимально короткий термін і з мінімальними витратами. Десятки тисяч українців вже переконалися в вигоді подібної послуги. Настала ваша черга!

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн