kreditnyj-limit

Кредитний ліміт

02.12.2019

Фінанси

 

Коли людині терміново потрібні гроші, вона звертається в банки. Як правило, великі фінансові організації мають високий кредитний ліміт, здатний задовольнити будь-які потреби позичальника. Однак банки підтверджують далеко не всі заявки і запитують безліч паперів, що показують вашу надійність і платоспроможність.

Що робити, коли гроші потрібні вже зараз? Найкраще звернутися в мікрофінансові організації. Так, кредитний ліміт, який надають МФО, невеликий. Однак його вистачить на вирішення дрібних побутових труднощів (оплата рахунків або ліків, ремонт побутової техніки, дрібні покупки тощо).

Що таке кредитний ліміт?

Під терміном «кредитний ліміт» мається на увазі максимальна сума позики, яка доступна для вас на даний момент. Цей показник формується на основі декількох факторів:

  1. Чи брали ви кредит раніше. Якщо це перший займ, банк може встановлювати мінімальну суму кредитного ліміту.
  2. Кредитна історія. У вас виникали труднощі і прострочення при погашенні минулих позик? Не дивуйтеся, що банк може виставити нульовий кредитний ліміт (ну або мінімальний). На щастя, мікрофінансові організації не ставлять нульових лімітів. Навіть при поганій кредитній історії ви зможете отримати гроші на вирішення фінансових труднощів.

При цьому кредитний ліміт – це непостійний показник. Він може змінюватися як у велику, так і в меншу сторону. Тому перш, ніж приступити до оформлення позики, ознайомтеся, чи можете ви отримати на руки необхідну суму.

Чи можна збільшити кредитний ліміт?

Розібравшись з тим, що таке кредитний ліміт можна приступати до питання про його збільшення. Звичайно, МФО мають максимальний поріг – суму, вище якої позики просто не оформляються. Це пояснюється тим, що такі організації працюють більше на довірі до клієнта і не можуть оформити великий кредит.

У будь-якому випадку, знаючи кілька секретів, як збільшити кредитний ліміт, ви зможете отримувати більшу позику:

  1. Для постійних клієнтів діє лояльна система оформлення позики. Вона має включати в себе як меншу відсоткову ставку, так і збільшення кредитного ліміту.
  2. Швидке або навіть передчасне погашення позики. Своєчасна оплата показує вас як надійного позичальника, якому можна довірити велику суму.

Як оформити кредит в Money24

Тому, якщо вам потрібна невелика сума для вирішення фінансових труднощів, ви можете оформити мікрокредит в Money24. Сам процес не забере у вас більше 3 хвилин. Головне – тримайте під рукою паспорт, ідентифікаційний код, телефон або комп'ютер з виходом в інтернет.

  1. Виберіть суму, яка вам необхідна. Врахуйте, що максимальний кредитний ліміт в нашому сервісі складає 20000 гривень.
  2. Вкажіть термін, в який ви зможете погасити позику.
  3. Заповніть заявку, в якій вкажіть всю необхідну інформацію.
  4. Дочекайтеся відповіді від наших співробітників. На розгляд заявки зазвичай йде до 10 хвилин.
  5. Якщо заявка була підтверджена, ви вмить отримаєте гроші на свою карту.

Не забувайте вчасно оплачувати борг – так у вас не виникне проблем з подальшим оформленням кредитів. При виникненні фінансових труднощів ви завжди можете оформити пролонгацію, яка відстрочить останню дату виплати позики.

Врахуйте, що спочатку сума кредитного ліміту може бути невисокою, однак, якщо ви зарекомендуєте себе як відповідального позичальника, цей показник помітно збільшиться. Тепер вам не доведеться звертатися за допомогою в великі банки. Завдяки Money24 ви зможете отримати гроші на карту всього за 10 хвилин!

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн