kuda-obrashatsya-chtoby-vzyat-dengi-do-zarplaty

Куди звертатися, щоб взяти гроші до зарплати?

05.12.2019

Фінанси

 

Через різке підвищення цін на основні товари, незаплановані витрати, необхідність термінових ремонтних робіт машини або заміни обладнання в будинку, затримку заробітної плати або пенсії люди регулярно зазнають фінансових труднощів і виявляються в борговій ямі. Виходом із ситуації стає звернення до банку або до родичів. Однак і тут можуть чекати труднощі: банківські організації вимагають солідного пакета документів, що підтверджують платоспроможність, а також ідеальної кредитної історії. Що стосується родичів, то у них не зовсім зручно займати великі суми. Якщо вам потрібні гроші до зарплати, найкраще звернутися в спеціалізовану кредитну компанію Money24, де пропонуються вкрай вигідні умови співпраці.

 

З яких причин люди беруть гроші до зарплати?

 

Існує безліч різних причин, за якими людям часто потрібні невеликі грошові суми до отримання заробітної плати. До основних серед них відносять:

 

  • Дорогі покупки, на які поточного бюджету просто не вистачає. Наприклад, людина звернула увагу на цікавий акційний товар, який вона давно хотіла придбати.
  • Оплата комунальних рахунків, капітального ремонту, водопостачання та оренди квартири.
  • Неможливість покупки за свою заробітню плату всього найнеобхіднішого (продуктів харчування, побутових речей і так далі).
  • Придбання презентів на весілля, День Народження та інші урочисті заходи.
  • Внесення платежу по кредиту в банк. Часом позичальникам доводиться брати мікропозики для оплати основного кредиту.

 

Як взяти гроші до зарплати на вигідних умовах?

 

Ідеальним варіантом, де можна взяти гроші до зарплати, є компанія Money24. На цьому сервісі досить витратити кілька хвилин свого часу і зазначена сума буде переведена на карту.

 

Спершу клієнт оформляє заявку із зазначенням суми і терміну кредитування, потім реєструється на сервісі і завантажує основні документи по типу українського паспорта, ідентифікаційного коду, особистої адреси електронної пошти і кредитної картки. В кінці договір підтверджується, після чого відбувається грошовий переказ.

 

Чому Money24 - це кращий варіант?

 

Головний пріоритет компанії Money24 - швидкість і спрощення отримання позики для всіх клієнтів. Система працює в режимі онлайн, кожна заявка розглядається майже моментально. До основних переваг співпраці в даній організацією можна віднести:

 

  • Отримання грошей протягом декількох хвилин. Завдяки зручному онлайн сервісу та простої реєстрації легко подається заявка і оформляється договір кредитування.
  • Оформлення в режимі онлайн позбавляє від бюрократії і необхідності витрачати час на поїздки, спілкування з менеджерами і укладення договору.
  • Мінімальна процентна ставка, відсутність комісій і штрафних санкцій.
  • Постійним клієнтам компанії пропонуються щедрі бонуси і знижки, а отримання фінансів можливо на більш вигідних умовах.

 

Тепер ви точно знаєте, як взяти гроші до зарплати, і куди для цього слід звертатися. З'явилися додаткові питання? Тоді зв'язуйтеся з грамотними менеджерами Money24 і докладно консультуйтеся з ними. Вони розкажуть про нюанси співпраці і нададуть інформативні відповіді.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн