система кредитування в Україні

Нюанси системи кредитування в Україні

09.06.2017

Фінанси

Сьогоднішня економічна ситуація в країні залишає бажати кращого, добробут громадян опустилося до мінімального рівня. Багато хто живе від зарплати до зарплати, без можливості відкласти гроші, або дозволити собі серйозну покупку. Але навіть ця група суспільства не є найбіднішою в Україні. Є люди, зарплати у яких, не вистачає на місяць, такі люди живуть за межею бідності. Щоб вижити їм доводиться брати в борг до зарплати.

Де і як можна взяти в борг до зарплати в Україні можна дізнатися досить просто - інтернет і телебачення забиті рекламою, що пропонує грошові позики на вигідних умовах. Щоб зрозуміти, які з цих компаній пропонують дійсно вигідні умови, необхідно скрупульозно збирати інформацію про компанії та порівнювати їх один з одним. Одні компанії пропонують довгострокові кредити на вигідних умовах, а короткострокові, навпаки, з великою процентною ставкою, інші компанії спеціалізуються на мікрокредитах, видаючи невеликі суми під невисокий відсоток на термін до одного місяця. Щоб вибрати, де брати позику, необхідно з'ясувати всі нюанси і умови.

На сьогоднішній день в Україні займається кредитуванням кілька типів фінансових організацій, отримати кредит можна в банках, ломбардах (в тому числі автомобільних), в мікрофінансових організаціях. Звертаючись до банківської установи, ви можете оформити кредитну карту або отримати гроші готівкою. Відвідувачі можуть замовити споживчі позики на покупку техніки, автомобілів і нерухомості, але шанси на схвалення заявки малі. У ломбардах отримати гроші можна тільки під заставу. Найоптимальніший варіант сьогодні - оформити онлайн кредит в МФО.

Нюанси кредитування онлайн в МФО

Сьогодні отримання кредиту в онлайні стає все більш популярною послугою. Можливість оформлення позики в онлайн-режимі пропонують мікрофінансові організації. Для цього достатньо заповнити анкету на сайті і прикріпити фото основних документів (зазвичай це паспорт і ідентифікаційний код).

Процедура отримання грошей дуже проста і займає мінімум часу. Наприклад, Money 24 видають кредити за 8 хвилин. Багато сервісів приймають рішення автоматично, тому вам навіть не потрібно розмовляти з кредитним фахівцем - все відбувається повністю онлайн. МФО можуть пропонувати клієнту два варіанти отримання грошей - готівкою або на банківську карту. Другий спосіб найпопулярніший, адже зарахування коштів відбувається моментально, відразу після схвалення заявки. Погашати кредит теж можна в онлайн-режимі.

Плюси способу онлайн кредитування

 

  • Зручно оформляти і погашати кредит
  • Рішення по заявці обробляється дуже швидко
  • Всього два документа для подачі заявки
  • Можливість отримати гроші з поганою кредитною історією.

Єдиний мінус МФО - це те, що вони видають так звані "мікрокредити". Тобто тут можна отримати тільки невеликі суми, до зарплати. Правда, якщо ви станете постійним клієнтом сервісу, з часом вам можуть збільшувати розмір позики.

Відмінності онлайн і офлайн кредитування

Сервіси онлайн кредитування більш лояльно ставляться до кредитної історії клієнта і можуть закрити очі на незакриті кредити і прострочення по платежах. Видаючи кредит такому клієнтові, онлайн компанія приймає на себе високі ризики, компенсуючи це більш високою процентною ставкою. По суті отримати кредит онлайн може практично будь-яка людина, без офіційного працевлаштування, і навіть, безробітний.

Традиційні види кредитування більш вимогливі до клієнта, компенсуючи це більш низькою процентною ставкою.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн