Відстрочка для виплати кредиту

Відстрочка для виплати кредиту

30.11.2019

Фінанси

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, багато людей звертаються у великі банки. Однак великі фінансові організації можуть затягувати з підтвердженням заявки кілька днів або навіть тижнів. Та й після цього далеко не факт, що ви отримаєте позитивну відповідь. Особливо, якщо у вас «заплямована» кредитна історія.

У таких ситуаціях на допомогу приходять мікрофінансові організації. Money24 – це швидкий і зручний сервіс, які пропонує оформити кредит і при виникненні фінансових труднощів відстрочити оплату позики без штрафів.

Чи можливо отримати позику з поганою кредитною історією?

Перевагою мікрофінансової організації Money24 є видача кредитів будь-яким групам осіб: пенсіонерам, студентам, безробітним, матерям в декреті тощо. Тому, якщо банки відмовляють вам у позиці, не впадайте у відчай – сьогодні є вихід навіть із таких, здавалося б, надскладних, ситуацій.

Погана кредитна історія, також, як і відсутність постійного джерела доходу не стануть вам на шляху. При цьому ми допускаємо оформлення позики навіть в тому випадку, якщо у вас вже є відкриті кредити в інших МФО або банках.

Крім того, якщо ви відчуєте, що не зможете погасити кредит вчасно, ми пропонуємо вам рішення проблеми. Як відстрочити оплату кредиту? Просто оформіть пролонгацію по вашому займу – вже через кілька хвилин термін погашення розтягнеться.

Це набагато краще, ніж тягнути до останнього і прострочити виплату. Пролонгація ніяк не впливає на вашу подальшу кредитну історію. А ось прострочення по оплаті показує вас як ненадійного позичальника.

Переваги сервісу Money24

Мікрофінансові організації сьогодні приходять на допомогу десяткам тисяч українців. Фінансові труднощі часто застають людей зненацька. При чому для їх вирішення не завжди потрібна величезна сума. Іноді просто потрібні гроші до зарплати або невелика кількість коштів на ремонт, ліки, дрібні покупки.

Наш сервіс підтвердив право називатися максимально швидким і зручним. Ми оформили вже більше 180000 мікрокредитів і не плануємо зупинятися на досягнутому. Все більше людей довіряють нам, і це не просто так:

  1. Швидке обслуговування. На розгляд вашої заявки нам буде потрібно всього 5-8 хвилин. При цьому відмова за заявками мінімальна.
  2. Для отримання грошей вам навіть не доведеться виходити з дому. Головне – тримати при собі комп'ютер або телефон з виходом в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту.
  3. Зручні способи оплати кредиту. Вибирайте будь-яку платіжну систему або банк.
  4. Нас не цікавить ваша кредитна історія. Також ми не вимагаємо оформлення застави або поручительства.
  5. При необхідності ви зможете відстрочити виплату позики. Ми пропонуємо таку послугу, як заявка на пролонгацію – швидкий спосіб відстрочки дати погашення заборгованості.

Оформлення мікрокредитів через наш сервіс – це швидкий і максимально простий процес. Він складається з декількох етапів:

  1. Виберіть необхідну вам суму і термін, в який ви зможете повернути гроші.
  2. Заповніть заявку на нашому сайті. У ній вкажіть всю необхідну інформацію. Слідкуйте, щоб в заявці не було помилок – вони можуть послужити причиною відмови.
  3. Дочекайтеся обробки заявки. Як правило на це йде кілька хвилин.
  4. Якщо кредит підтверджений системою, ви тут же отримаєте зазначену суму на банківську карту.

Пам'ятайте, що вихід є навіть із, здавалося б, найбільш скрутних ситуацій. Ми допоможемо вам отримати гроші на карту в найкоротші терміни. Сервіс працює цілодобово, що дозволяє оформити позику пізно вночі, у святкові або вихідні дні.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн