кредитна позика через інтернет

Чому кредит через інтернет краще, ніж кредит в банку

30.04.2018

Фінанси

Кредитування в Україні стрімко розвивається від банківського, яке вважалося єдино можливим до 2012 року, до інтернет кредитування, яке забезпечується технологіями нейронних мереж. У ситуаціях, коли потрібно терміново знайти гроші, інтернет кредитування дозволяє все зробити дуже швидко і зручно. Сучасні кредитні організації в своїй роботі використовують передові технології, це дозволяє спростити сам процес кредитування до формальних дій.

Особливості кредитування через інтернет

Послуга онлайн кредитування кардинально відрізняється від традиційної позики. Для того, щоб отримати онлайн позику не потрібно фізично бути присутнім при оформленні договору. Такий кредит оформляється віддалено, через інтернет. Юридично все законно, підставою укладеного договору є цифровий підпис, який має всі ті ж привілеї, що і звичайна підпис клієнта.

Онлайн кредитування відноситься до технологічних видів кредитування, фінансові компанії, що мають назву МФО, підходять до процедури оформлення договору більш прогресивно, застосовуючи сучасні можливості перевірки особистості клієнта і стан його кредитної історії. Саме ця обставина стала причиною зростання популярності онлайн кредитування, так як час, необхідний на оформлення кредиту мінімально і в середньому, за останніми даними, становить 8 - 15 хвилин.

Ще однією причиною популярності онлайн позик є проста і швидка процедура кредитування. Переважна більшість МФО компаній вказуючи список необхідних документів, вимагають лише паспорт клієнта і його ідентифікаційний код. На підставі цих документів вони перевіряють особистість клієнта і його фінансову історію. Сучасні скорингові системи перевіряють дану інформацію автоматично протягом декількох хвилин, що значно швидше і зручніше, ніж якби це робила людина. В результаті сервіс послуг онлайн кредитування більш практичний і самодостатній, працює без помилок і таких явищ, як людський фактор. Час обслуговування клієнта мінімально. Але і це не все особливості.

Позики онлайн на карту

Характерною особливістю онлайн кредитування є спосіб отримання позикових грошей і їх повернення. Віддалене кредитування не дозволяє передати клієнту гроші готівкою на руки, так як позичальник і кредитор в момент оформлення позики можуть знаходиться за сотні кілометрів один від одного. В такому випадку отримати гроші можна за допомогою переказу обумовленої кредитним договором суми на банківську карту клієнта. Саме тому послугу кредитування онлайн в інтернеті часто замінюють поняттям кредитування онлайн на карту.

Перспективи інтернет кредитування

Еволюція ніши онлайн кредитування неминуча. Пройшовши етап становлення, нова технологія отримала своє місце в фінансовому портфелі кредитування України. В даний час популярність такого способу кредитування зростає. І разом з цим збільшується кількість кредиторів, що в кінцевому підсумку породжує конкуренцію.

Високий рівень конкуренції змушує МФО компанії вдосконалюватися і покращувати свої послуги. В першу чергу це стосується відсоткової ставки. Більшість компаній отримує надприбуток за рахунок високої процентної ставки, яка може досягати 600% - 700% в рік. Фінансові аналітики сходяться на думці, що така ситуація не триватиме довго, і скоро можна буде спостерігати поступове зниження процентної ставки. У той момент, коли рівень ставки онлайн кредитів знизиться до рівня ставок традиційного кредитування, експерти прогнозують різку активізацію інтернет кредитування.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн