банк чи ломбард

Чому онлайн кредитування краще банківського

20.10.2017

Фінанси

Завдяки активному розвитку онлайн послуг ми можемо більше не витрачати дорогоцінні дні на пошук кращих пропозицій по кредитах у відділеннях різних банків. З онлайн кредитом вся необхідна інформація доступна в лічені хвилини, цей же час відводиться на перерахування необхідної вам суми на карту в разі схвалення заявки. До речі, вірогідність отримання позитивної відповіді набагато вище, ніж у банку. Економія часу очевидна, але на цьому переваги онлайн кредитування не закінчуються.

Факти на користь онлайн кредитів

Розглянемо ключові фактори, які вигідно виділяють онлайн кредити перед банківським кредитуванням.

  1. Простота і доступність для кожного користувача. Виходити з дому немає необхідності - достатньо відкрити сайт, заповнити анкету і отримати гроші. Навіть недосвідчені користувачі зможуть розібратися з простим інтерфейсом кредитних сервісів.
  2. Чесність і прозорість - це те, чого не вистачає сучасним банкам. Приховані відсотки, додаткові внески, непомітні рядки дрібним шрифтом - при бажанні клієнта можна легко ввести в оману. Інша справа онлайн сервіс, де за допомогою кредитного калькулятора ви зможете відразу ознайомитися з усіма умовами, на яких ви берете онлайн кредит на карту. Ви навіть самі можете коригувати термін кредитування, суму позики та розмір переплати.
  3. У позичальника є вибір. Подавши заявки в кілька кредитних організацій одночасно, ви отримуєте можливість вибрати для себе найбільш вигідні умови. У цьому вам допоможе все той же кредитний калькулятор.
  4. Відсутність графіка, під який необхідно підлаштовуватися. Плануючи похід в банк, ми обов'язково узгоджуємо графік його роботи зі своїм вільним часом, який часто буває обмеженим. Тоді як взяти кредит онлайн можна коли завгодно і де завгодно - навіть вночі і в вихідні дні. Наявність доступу до інтернету - єдина умова, яку позичальник повинен забезпечити. Таким же шляхом ви зможете погашати кредит і відслідковувати платежі по заборгованості. До речі, щодо погашення кредиту, для зручності клієнта доступні різні способи: погашення заборгованості в особистому кабінеті, через платіжні системи, термінали самообслуговування, у відділенні банку.
  5. Більш лояльне ставлення до потенційного позичальника. Онлайн сервісам неважливо, наскільки позитивна або негативна ваша кредитна історія, а якщо прострочень по отриманому кредиту не буде, позичальник, як постійний клієнт, зможе отримати пільги і знижки, коли вирішить наступного разу отримати онлайн кредит на карту.
  6. В інтернеті відсутня бюрократія. Коли ви отримуєте гроші онлайн на карту, немає необхідності замовляти довідку з роботи. Остання, до речі, повинна бути офіційною, а цю умову здатний забезпечити далеко не кожен громадянин України. Якщо ж робота офіційна, причиною відмови в банку може стати низька заробітна плата. Онлайн сервіси вимагають лише ІПН і паспорт.
  7. Доступність онлайн кредитування обумовлена ​​тим, що гроші онлайн на карту може отримати позичальник з будь-яким соціальним статусом - пенсіонер, молодий фахівець з невисокою зарплатою і навіть безробітний студент.
  8. Мета кредитування в даному випадку не важлива, і звітувати перед онлайн сервісом не потрібно, тоді як банку обов'язково необхідно знати, для чого вам потрібні позикові кошти. Більш того, банківська структура кредитує під конкретні цілі - окремі програми для придбання нерухомості, для покупки побутової техніки, для кредитних карт і т. д.

Можна ще довго перераховувати переваги онлайн сервісів, але зазначених факторів більш ніж достатньо, щоб залишити банківське кредитування у вчорашньому дні. Непередбачені фінансові неприємності більше не проблема, залишається лише вибрати підходящого онлайн кредитора - безпечного і з хорошою репутацією.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн