швидкий кредит через інтернет

Переваги та недоліки швидких кредитів через інтернет

28.09.2018

Фінанси

Останнім часом в інтернеті і на телебаченні часто з'являється реклама швидких позик в якій розхвалюють користь мікрокредитування. У роликах навперебій стверджують, що послуги подібних кредиторів зручні і вигідні. Чи так це насправді? Що ховається під маскою онлайн кредитування, мікрокредитування і беззаставних кредитів.

Позитивні сторони онлайн кредитування

Почати варто з хороших і позитивних сторін швидких інтернет кредитів. Фінансові компанії онлайн кредитування дуже лояльні і готові кредитувати кожного, не залежно від його фінансового становища. Ситуації можуть бути різними, наприклад, наявність активних, поточних кредитів або грошових позик з істотним простроченням. У більшості випадків, інтернет кредитори готові закривати очі на негатив, і давати в позику потрібну суму.

Зазвичай МФО спеціалізуються на мікрокредитування, це означає, що доступна сума обмежена кількома тисячами гривень, в разі першого звернення в кредитну організацію, і до 20 000 гривень, якщо клієнт покаже себе як лояльний і дисциплінований позичальник, який вчасно погашає свої зобов'язання.

Оформлення кредитного договору в компаніях інтернет кредитування побудовано таким чином, що організаційні питання вирішуються протягом лічених хвилин, зазвичай можна пройти процедуру реєстрації та підписання договору за 5 - 15 хвилин.

Питання отримання грошей було вирішено революційним способом для всього ринку кредитування України. Компанія кредитор перераховує гроші за кредитним договором прямо на персональну банківську карту клієнта, яку той вказує при заповненні анкети.

Процедура подачі заявки на отримання кредиту, оформлення, видача грошових коштів та їх повернення побудовані таким чином, що немає необхідності бути особисто присутнім в офісі кредитної компанії. Всі перераховані процедури проводяться в віддаленому режимі через інтернет.

Кредитор висуває мінімальні вимоги до кандидата - необхідно бути повнолітнім, бути громадянином України і перебувати в її межах в момент оформлення договору. З документів необхідно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Для комунікації з кредитором необхідно мати мобільний телефон, пристрій з якого будуть проходити реєстрація, електронна пошта, і звичайно ж, особиста банківська картка.

Негативні сторони кредитів з віддаленим оформленням через інтернет

Незважаючи на велику кількість позитивних сторін в онлайн кредитуванні існують і негативні. Мало хто з мікрокредіторов безпосередньо говорить про кредитну процентну ставку. Зазвичай мікрокредит видається на термін до 30 днів, при цьому його реальна процентна ставка може досягати 20-45%, а то і вище. У перерахунку на річний показник, так званий APR, виходить просто божевільна цифра - 500-700% річних. Більшість негативу в онлайн кредитуванні пов'язують саме з процентною ставкою, мало того, що вона набагато вище ніж у банку або кредитної компанії, так ще і кредитори часто приховують показник кредитної ставки до останнього моменту, а саме, підписання договору. Немає можливості зайти на сайт або відвідати представництво компанії отримати інформацію про процентну ставку та повної вартості отримуваного кредиту.

Тільки кілька компаній, що працюють в ніші мікрокредитування, надають інформацію про вартість позик, до початку процедури оформлення.

Ще однією малоприємною особливістю онлайн кредитування вважається високий ризик розголошення персональної інформації, або її використання третіми особами без дозволу. Надаючи дані своїх документів і платіжних реквізитів, клієнту залишається тільки змиритися і вірити, що вона не буде використана в махінаціях або інших подібних цілях.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн