отримати кредит в МФО

Терміново взяти кредит онлайн у Києві - просто зверніться до МФО

Хтось колись сказав: “Гроші часто, як люди: коли потрібні - їх нема поруч”. Кожен з нас не застрахований від ситуації, коли терміново потрібна фінансова допомога. Буває, що затримують заробітну платню, або стався форс-мажор. Кожен може раптово захворіти, отримати травму, потрапити у ДТП, і не у всіх є “заначка” на подібні випадки, яку можна витратити на лікування або ремонт автівки. Тоді ми починаємо гарячково думати, де в Києві взяти в борг. Перше, що спадає на думку - звернутися до друзів, родичів, знайомих.

Однак далеко не кожен приятель готовий позичити гроші, та й просити про це не дуже приємно. До того ж, у друзів може просто не знайтись саме тієї суми, яка необхідна вам для вирішення проблем. На щастя, є й інші способи терміново взяти гроші в борг на тиждень чи два.

Де терміново взяти гроші в борг?

Стандартні способи, які можуть вам підійти:

  • Звернутися до банку за кредитом. Щоб оформити позику у банківській установі, треба надати документи, що підтверджують вашу платоспроможність (довідки про доходи). Окрім того, для отримання коштів необхідна чудова кредитна історія, якою може похвалитися не кожен позичальник.
  • Закласти цінності в ломбард. Процедура оформлення кредиту під заставу золотих прикрас, столового срібла чи техніки проста. Експерт оцінює вартість предмету застави і, після підписання договору, видає вам гроші. Але не у всіх є цінності, щоб отримати мікрокредит швидко, до того ж, вам дадуть мінімальну суму.
  • Оформити кредитну картку. Відновлювані кредитні лінії надаються на достатньо вигідних умовах. Але для того, щоб скористатися її перевагами, вам доведеться надати багато документів, включно з довідкою про доходи. До речі, кредитну картку видають не так швидко - після схвалення заявки пройде ще кілька днів до моменту її отримання.
  • Взяти кредит під заставу авто. Можна  отримати кредит онлайн у Києві, надавши у якості застави автівку. Якщо у вас є особистий транспорт - зверніться у автоломбард. На сайтах подібних організацій є можливість залишити заявку онлайн, після чого треба пригнати авто для оцінки експертом. Сьогодні багато автоломбардів дають до 70% від вартості автівки за умови, що ви продовжуєте користуватися транспортом у період кредитування.

Якщо жоден із зазначених вище способів вам не підходить, не впадайте у відчай. Є ще одне рішення - кредит онлайн у Києві від МФО. Такий варіант підійде всім, оскільки нема необхідності надавати купу документів.

Отримання кредиту онлайн у МФО

Не всі в курсі, що таке МФО, і наскільки просто отримати грошову позику у подібній компанії. МФО - це мікрофінансові організації, які видають у кредит невеликі суми - від 200 до 15 000 гривень. Для багатьох позичальників вони є останніми інстанціями, де після численних відмов банків таки вдається отримати кошти. Такі компанії видають позики навіть особам з поганою кредитною історією.

Ви можете оформити кредит онлайн, не виходячи з дому, а гроші отримати одразу на банківську картку. З документів зазвичай необхідно надати фото/скан-копії паспорту та ідентифікаційного коду, довідки про доходи не потрібні. МФО видають позики у максимально короткий термін - від 8 хвилин до 1 години. Відсоткова ставка по таким кредитам доволі висока - від 2% у день, але багато організацій видають першу позику під 0%.

Процедура оформлення кредиту в МФО потребує мінімум зусиль та часу. Ви проходите реєстрацію на сайті, заповнюєте коротку анкету, за необхідності прикріплюєте фото документів і проходите верифікацію картки, на яку будуть відправлені гроші. Багато сервісів мікрокредитування використовують автоматичні системи прийняття рішень, і SMS про схвалення заявки може прийти вже через 5-8 хвилин. Після цього вам моментально перераховується необхідна сума.

Грошова позика в МФО - це ідеальне рішення для тих, хто потребує грошей “тут і зараз”. Окрім того, передбачена можливість пролонгації кредиту. Перед тим як скористатися послугою пролонгація, вам треба оплатити тільки відсотки, і ваша позика буде подовжена на необхідний термін.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн