терміновий кредит

Терміновий кредит - основа успішної діяльності

10.07.2017

Фінанси

Не секрет, що в Україні переживає справжній бум кредитування. Якщо ще рік тому в 2016 році отримати кредит можна було тільки компаніях банківського типу або кредитних організаціях, і при цьому необхідно було зібрати чималу купу різних папірців, то зараз все максимально спростилося.

Реалії сучасного життя такі, що оформити кредит, можна не виходячи з дому, буквально за 8 - 15 хвилин. Завдяки інтернету і розвитку онлайн комерції, вся процедура оформлення відбувається в онлайн режимі, причому такий підхід повністю відповідає законодавству України і цілком легітимний.

Суть кредиту онлайн в тому, щоб отримати необхідну суму грошей в найкоротший термін, пройшовши максимально зрозумілу і просту процедуру оформлення договору. Клієнт кредитної компанії повинен відразу зрозуміти, що необхідно мати для можливості подачі заявки, коли і як він отримає гроші і як їх потім повернути.

У підсумку, сервіс кредитування онлайн Money24 розробив власну концепцію експрес кредитування і вже з перших днів роботи отримав позитивну оцінку від людей, які стали його клієнтами.

Принцип Money24 - швидко, просто, доступно

Компанія Money24 спирається на кілька простих правил, що дозволяють її клієнтам користуватися послугами сервісу без будь-яких складнощів. Перше правило компанії: «Швидко реагувати на звернення клієнта» Система Money24 працює в автоматичному режимі. Процес подачі онлайн заявки займає 5 - 8 хвилин. Немає черг, обідів або форс-мажорів. Подати заявку можна і вдень і вночі. Техпідтримка супроводжує роботу система в пасивному режимі і при необхідності моментально включається в роботу. Кожна людина може отримати індивідуальну консультацію кредитного фахівця, зв'язавшись з контактної лінії компанії. Другий принцип компанії - «Простота» Принциповий підхід до надання фінансових послуг спрощений до мінімуму, для отримання кредиту потрібно всього два документи:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код

Цього достатньо для подачі заявки і можливості оформлення договору. Процедура оформлення договору передбачає процес ідентифікації особистості клієнта. Він реалізований таким чином, щоб відсікти спроби фальсифікації обману. Додатковими атрибутами реєстрації в системі Money24 служить особиста електронна пошта і власним мобільний телефон. Це потрібно для процедури реєстрації та передачі клієнту персональної інформації.

Надання послуг онлайн передбачає віддалене спілкування, а також передачу грошей не особисто. Спосіб кредитування онлайн від Money24 передбачає виплату суми кредиту на банківську карту клієнта. Це і зручно, і швидко. Клієнт, уклавши договір отримує всю суму на свою картку і відразу може її розпоряджатися на свій розсуд.

Третій принцип компанії «Доступність» Отримати доступ до сервісу кредитування можна в будь-якій точці України, де є активне підключення до мережі інтернет. Сервіс Money24 працює цілодобово без вихідних і свят. Доступність сервісу кредитування не єдина перевага компанії. Можливість взяти кредит онлайн передбачає можливість погашення отриманого кредиту в онлайн режимі. Для цього можна використовувати електронні платіжні сервіси, наприклад, Privat24, Platon, EasyPay. Якщо такий варіант незручний або недоступний, можна внести платіж через касу будь-якого банку України.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн