Гроші в борг - швидко і без тяганини

08.04.2017

Новини

Хоч раз у житті кожен стикався з проблемою, коли потрібні гроші в борг на тиждень. Потреби можуть бути різними. Наприклад, товариш запросив на день народження, а нема за що придбати подарунок. Можливо, терміново потрібно відвезти домашнього улюбленця до ветеринарної клініки, знадобились ліки для родича, треба віддати борг знайомому, або просто не вистачає коштів дожити до зарплати. Навіть якщо у людини є стабільний дохід, не виключені ситуації, коли на роботі затримують виплату зароблених грошей. Не рідші випадки, коли підприємцям терміново потрібні гроші для бізнесу. Якою б не була причина, доводиться максимально швидко шукати вихід із ситуації.

Де швидко взяти гроші в борг?

Є декілька варіантів вирішення невеликих фінансових проблем:

  • Закласти золото/техніку в ломбард. Плюс у тому, що ви одразу отримуєте гроші на руки. При цьому ви можете повернути собі предмет застави після погашення заборгованості. Однак не всі мають дорогоцінності або техніку, тому такий спосіб підійде не кожному.
  • Взяти кредит на тиждень у банку. Звернутися у банківську установу за фінансовою допомогою - це непоганий варіант, якщо у вас гарна кредитна історія. У протилежному випадку шанси на схвалення вашої заявки вкрай малі. Окрім того, вам доведеться зібрати масу документів для отримання кредиту.
  • Позичити у друзів/знайомих. Взявши гроші в борг на тиждень у близьких людей, вам не доведеться повертати їх з процентами. Однак на цьому плюси закінчуються. По-перше, не завжди у приятеля є необхідна вам сума, та й багато хто просто не любить позичати. По-друге, звертатися за фінансовою допомогою до друзів не надто зручно. Ви напевне відчуєте дискомфорт.
  • Продати непотрібну техніку. Якщо у вас є смартфон, ноутбук, телевізор, якими ви не користуєтеся - можна вторгувати за них певну суму. Але важливо, щоб техніка була у гарному стані. Окрім того, це може зайняти достатньо багато часу.
  • Отримати гроші в борг у МФО. Мікрофінансові організації сьогодні видають позики навіть особам з неідеальною кредитною історією. Зазвичай оформлення кредиту відбувається в онлайн режимі, з наданням мінімального пакету документів. Більшість МФО видають позики максимально швидко.

Як взяти кредит на тиждень в МФО?

Якщо вам терміново потрібні гроші, і необхідна сума не надто велика, оптимальним рішенням стане звернення до мікрокредитної організації. Ви зможете отримати кошти за 15-30 хвилин, виконавши декілька простих дій:

  • Реєстрація на сайті організації;
  • Заповнення анкети позичальника;
  • Додання і верифікація банківської карти.

У МФО високий відсоток схвалення заявок, при цьому від вас не будуть вимагати купу документів. Навіть якщо ви працюєте неофіційно, ви зможете отримати терміново гроші в борг без довідок про доходи. Для оформлення позики необхідно надати всього 2 документа:

  • Паспорт;
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

Причому не завжди треба надавати копії цих документів. Деякі МФО просять просто вказати паспортні дані та ідентифікаційний номер в анкеті. Також знадобиться банківська картка, оформлена на ім’я позичальника.

Якщо ви хочете швидко оформити кредит онлайн без зайвої тяганини, зверніться до мікрофінансової організації. Ваша проблема з грошима вирішиться у максимально короткий термін.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн