кредит без довідок

Кредит готівкою без довідок

15.05.2017

Новини

Сучасний ринок фінансових послуг орієнтований на споживача, тому умови кредитування стають все більш лояльними, вимоги до позичальника скорочуються, процентні ставки стають все більш привітними. Одним із прикладів подібних тенденцій є можливість отримати кредит готівкою без довідок, що дуже зручно для студентів, молодих фахівців з невеликим стажем роботи і низькою зарплатою, а також громадян України без офіційного працевлаштування.

Можливість взяти кредит без довідки про доходи також привертає людей, які з огляду на свою зайнятість або термінову необхідність в грошах мають достатню кількість часу, щоб збирати повний пакет документів. Розглянемо, чому різні фінансові структури йдуть назустріч потенційним позичальникам і закривають очі на цю вимогу. Де можна отримати такий кредит і на що звернути увагу при оформленні договору.

Чому довідка про доходи не потрібна?

Отримати швидкий кредит готівкою без довідок можна в банку, мікрофінансовій організації або за допомогою онлайн сервісу. Яка суть компромісу?

  1. Найчастіше підтвердження фінансової спроможності не потрібно при оформленні експрес-кредиту на покупку побутової техніки. Договір оформляється протягом години безпосередньо в торговому залі.
  2. Мікрокредити також видаються без довідки, але подібні структури мінімізують ризики за рахунок високих процентних ставок.
  3. Банки теж охоче дадуть кредит готівкою без довідок, але позичальник змушений буде надати заставу або погодитися на підвищені відсотки, в середньому на 5% вище, ніж з довідкою. У випадку з банком підтвердження доходів завжди збільшує ймовірність того, що заявка буде схвалена.

Хто видає кредит готівкою без довідок?

Щоб вибір між різними кредиторами не перетворився на хаотичний пошук, зверніть увагу на перевірених лідерів серед українських банків:

  1. ПУМБ видає кредит без довідки про доходи на термін до року, ймовірність схвалення заявки дуже висока.
  2. Альфа Банк встановлює ліміт на суму до 100 тис. грн., заявка розглядається протягом півгодини, діє безвідсоткове кредитування протягом фіксованого терміну.
  3. Максимальний ліміт ОТП Банку - 50 тис. грн.
  4. Ідея Банк надає кредит без довідки про доходи з 18 років. Максимальний вік позичальника - 75 років. Термін кредитування може досягати 5 років.

На що звернути увагу?

Часто при оформленні швидкого кредиту готівкою без довідок позичальники забувають вивчити всі деталі договору і надалі виникають неприємні ситуації. Як їх уникнути?

  1. Уважно вивчайте умови договору, звертайте увагу на регулярність виплат, умови, обговорюйте з співробітником будь-які спірні моменти.
  2. Оскільки довідка про доходи не надається, співробітник може запитати про поточне місце роботи - надавайте тільки достовірну інформацію.
  3. Серйозно підійдіть до питання вибору кредитора, це може бути не тільки банк, але і онлайн сервіс. Порівняйте умови і виберіть найбільш вигідні.

В якості прикладу варто привести сервіс Money24, де можна отримати кредит онлайн без довідок на суму до 20 тис. грн. за 8 хвилин. Для постійних клієнтів діє система лояльності - знижка 40%. Додаткові разові платежі відсутні - все чесно і прозоро. Місячна ставка становить 47%, а пеня - 2%. Погодьтеся, такі умови кредитування не пропонує жоден з подібних сервісів.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн