мікрокредит без довідок

Мікрокредит онлайн без довідок

10.05.2017

Новини

Мікрокредитування або мікропозика - послуга, яка порівняно недавно з'явилася на ринку України. Мікропозика – це невеликий кредит, який видається на нетривалий термін. Її особливість полягає в простоті і швидкості отримання. Щоб подати заявку необхідно надати всього два документи - паспорт та ідентифікаційний код. Найчастіше такий кредит можна отримати на термін до одного місяця. Кредит видається готівкою, тому такий спосіб екстреної допомоги може бути корисний практично всім українцям, незалежно від того, на що потрібні гроші.

Умови мікрокредитування в Україні

Щоб отримати мікрокредит до зарплати онлайн необхідно, по-перше, дізнатися де можна взяти мікропозику, і, по-друге, з'ясувати на яких умовах буде надаватися позика. Варто звертати увагу тільки на перевірені компанії, які мають офіційну ліцензію, що дає право займатися мікрокредитуванням в Україні. При виборі компанії МФО, необхідно віддавати перевагу великим, організаціям, які мають юридичний статус і фізичну адресу розміщення. Великі компанії - це гарантія того, що вас не обдурять, такі організації цінують свою репутацію, і не стануть обманювати і шахраювати.

Дрібні компанії, що пропонують привабливі умови, але не мають таких атрибутів, як великі компанії, можуть бути фірмами одноденками, ща обманюють своїх клієнтів. Дрібні компанії - це завжди підвищений ризик безпеки.

Мікрокредит онлайн без довідок

Мікрокредит онлайн без довідок в сервісі кредитування онлайн Money24 може отримати будь-який повнолітній українець. Процедура подачі заявки максимально спрощена, необхідно вибрати суму і вказати на який термін вона потрібна. Далі, в процесі реєстрації, необхідно вказати свої дані і відповісти на кілька простих запитань. При позитивному рішенні системи, людина отримує гроші на свою банківську карту. Система кредитування онлайн працює в автоматичному режимі, це значно зменшує час, який необхіден для розгляду заявки клієнта. Статистика роботи системи Money24 стверджую, що кредит видається протягом 8 -10 хвилин після отримання заявки від клієнта. При наступному кредиті, необхідно ще менше часу - 2-3 хвилини.

Що необхідно для отримання кредиту онлайн без довідок

  1. Паспорт
  2. Ідентифікаційний код ІПН
  3. Особистий мобільний телефон
  4. Особиста Email адреса
  5. Кредитна карта будь-якого банку Україн

Які умови пропонує сервіс онлайн кредитування money24

  • Місячна ставка - 39,7%
  • Максимальна сума кредиту - 20000 грн.
  • Розмір пені - 2%
  • Додаткова комісія (разова) – відсутня
  • Програма лояльності для постійних клієнтів - 40%

У чому перевага мікрокредитування онлайн

Мікрокредитування онлайн має кілька переваг перед традиційним способом отримання грошової позики. Вам не потрібно бути особисто присутнім при оформленні договору, все відбувається в онлайн режимі, через інтернет. Це означає, що оформити кредит можна в будь-якій точці України, єдина умова - наявність інтернету. Отримати кредит може практично будь-який повнолітній громадянин України, для можливості подачі заявки потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код, поручительство і довідки з роботи не потрібні. Кредит онлайн може отримати навіть людина з поганою кредитною історією. Отримати гроші можна протягом всього лише декількох хвилин. У ситуаціях, коли час є вирішальним фактором - саме такий спосіб кредитування є єдино правильним і оптимальним.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн